Screenshot_2021-02-21 Shahrzad ( shahrzadkamalzadeh) is on Instagram
شهرزاد کمال زاده بازیگر جوان ایرانی است که آخرین عکس او در اینستاگرام کلی جنجال برانگیز شد.

شهرزاد کمال زاده بازیگر جوان ایرانی است که این روزها در بازی مافیا حضور دارد.

 

به گزارش گروه چهره هارکنا: شهرزاد کمال زاده بازیگر مشهور ایرانی در جدیدترین فعالیت اینستاگرامی خود عکس بسیار خاصی از خود منتشر کرده است. در این عکس شهرزاد کمال زاده با آرایشی غلیظ کلاهی عجیب روی سرش گذاشته است، کلاهی که گویا از پوست حیوان است.

این درحالی است که مدافعان حقوق حیوانات بارها از سلبریتی ها شکایت داشته اند که چرا برای تبلیغات لباس هایی از جنس پوست حیوانات استفاده می کنند.

شهرزاد کمال زاده را بیشتر بشناسید

شهرزاد کمالزاده (زاده ۷ فروردین ۱۳۶۴ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. او حرفه خود را از سال ۱۳۸۰ با بازی در مجموعه تلویزیونی هزاران چشم ساخته کیانوش عیاری آغاز کرد و پس از ایفای نقش در آثاری مانند راه طولانی و عقاب صحرا به شهرت رسید.او از خاندان کمال زاده از کرج از کمال اباد می باشد . پدر او سعید خان کمال زاده و پدر بزرگ او هادی خان کمال زاده و جد او حاج احمد بیک کمال زاده است.«شهرزاد کمالزاده بازیگر نقش

فعالیت هنری شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمالزاده با بازی در سریال هزاران چشم ساخته کیانوش عیاری نخستین حضور تلویزیونی خود را تجربه کرد و نیز از سال ۱۳۸۳ با بازی در نقشی کوتاه در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدرعاملی وارد سینما شد.

او پس از چندین سال حضور در تلویزیون و سینمای ایران، در بهار سال ۱۳۹۱ با پخش سریال راه طولانی به کارگردانی رضا کریمی از شبکه یک تلویزیون ایران و بازی در نقش «بهاره» به شهرت رسید. یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های او در سریال آرام می‌گیریم. به کارگردانی روح‌الله سهرابی بود که در نقش یک دختر معتاد ظاهر شد و مخاطبان زیادی را باخود همراه نمود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.