امروز:
چهارشنبه - 5 مهر - 1402
ساعت :

باید به انتخاب مدیران نفت برای انتخاب پرکاس احترام گذاشت / لیگ عجیبی داریم

 

پیشکسوت فوتبال خوزستان گفت: باید به انتخاب مدیران باشگاه صنعت نفت آبادان بابت انتخاب پرکاس به عنوان سرمربی این تیم، احترام گذاشت.

 

عبدالرضا شاه غریب در گفت وگو با ایسنا در ارزیابی از وضعیت تیم فوتبال نفت آبادان پیش از حضور در فصل جدید لیگ برتر کشور، اظهار کرد: به نظرم امسال صنعت نفت کار خود را خوب شروع کرده است و دو اردوی خوب در بروجن و تهران برگزار کرد. این تیم تقریبا اسکلت فصل گذشته خود را حفظ کرده و تنها پنج، شش بازیکن جدید جذب کرده است، ضمن این‌که به دنبال تقویت تیم در خط حمله و هافبک با جذب بازیکنان خارجی از جمله تاجیکستانی است.

 

وی ادامه داد: آن‌چه اهمیت دارد حفظ اسکلت اصلی تیم صنعت نفت آبادان است اما با این وجود فکر می‌کنم هدف و برنامه‌ریزی صنعت نفت کسب سهمیه آسیایی از طریق لیگ برتر نیست. همچنین پرکاس سرمربی این تیم، مربی است که تجربه کار در لیگ برتر را ندارد و بیشتر در تیم‌های پایه کار کرده و به عنوان یک آنالیزور فعالیت داشته است ولی باید به انتخاب مدیران نفت بابت انتخاب آقای پرکاس احترام بگذاریم.

 

این پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: صنعت نفت باید برخلاف سال گذشته روی جام حذفی تمرکز کند و امیدوارم از طریق این راه میانبر بتواند به سهمیه آسیایی برسد. امیدوارم مسئولان باشگاه به این راه میانبر توجه کنند و از این فرصت بهره لازم را ببرند.

 

وی تأکید کرد: به هر حال اعتقاد من این است تیمی که برای فصل بیست و دوم لیگ برتر بسته شده است، برای کورس قهرمانی نیست اما املای نانوشته غلط ندارد و اگر تیم خوب کار کند و مسئولان حمایت خوبی داشته باشند برای نفت می‌تواند شرایط بهتری رقم بخورد.

 

شاه‌غریب خاطرنشان کرد: اگر یک برنامه‌ریزی روی بحث آکادمی باشگاه نیز صورت بگیرد و به بازیکنان آکادمی فرصت داده شود، باشگاه می‌تواند از این فرصت خوب با یک برنامه‌ریزی مدون و مسئولانه بهره‌مند شود تا بازیکنان آکادمی به راحتی جذب تیم‌های دیگر نشوند و نفت آبادان از هدف اصلی‌اش دور نشود.

 

وی در پایان بیان کرد: امسال لیگ عجیب و غریبی داریم زیرا چند تیم با هزینه‌های آن چنانی بسته شده‌اند و چند تیم هم نه. ضمن این‌که مربیان خارجی خیلی مطرحی در لیگ امسال داریم و خود گل‌محمدی را هم داریم که سال ها نتیجه خوبی با پرسپولیس گرفته است.

به هر حال باشگاه ها هر چه هزینه کنند همان قدر برداشت می کنند اما متأسفانه تیم‌های نفتی شرایطی دارند که نشان می‌دهد کار دشواری پیش رو خواهند داشت.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید