آمار

امروز:
سه شنبه - 30 شهريور - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

شکایت جنجالی از مجری تلویزیونی بعد از جنجال در آنتن زنده!

 

برنامه جنجالی این هفته فوتبال یک با شکایت از مجری این برنامه همراه بود.

 

به گزارش حبیب خبر به نقل از ایلنا، مجتبی پوربخش، مجری برنامه فوتبال یک که در شبکه ورزش پخش می‌شود توانسته در طول چند سال اخیر به پرونده‌های جنجالی مختلفی در حوزه لیگ دسته اول ورود کند و همین موضوع باعث شده برنامه فوتبال یک به یکی از برنامه های پر بیننده شبکه ورزش تبدیل شود.

با این وجود، ورود به پرونده‌ها و اتفاقات جنجالی همیشه بدون دردسر نیست و بعضاً پای شخصی که سعی در ورود به این پرونده داشته به شکایت و دادگاه باز شده است و به تازگی هم چنین جریانی ایجاد شده است.

 

ماجرای برنامه این هفته فوتبال یک به انتشار تصاویر جنجالی و باورنکردنی در خصوص  محمد زارع فومنی، مدیر گل ریحان البرز بود که  در جریان دیدار تیمش مقابل شهرداری آستارا یک قبضه اسلحه  همراه داشت و زمانی که تیمش با نتیجه سه – صفر از حریف عقب افتاده بود با ایجاد درگیری در نظم بازی اخلال شکل داده بود، در ادامه تصاویری از به همراه داشتن اسلحه کمری‌اش در جریان این بازی رونمایی شد!

 

اکنون اما در اقدامی عجیب با خبر شدیم که مدیرعامل گل ریحان بابت انتقادات مطرح شده و بازتاب این موضوع که در برنامه فوتبال یک از سوی مجتبی پوربخش پخش شد، از وی شکایت کرده است و مجری این برنامه را بابت پوشش و بازتاب و انتقاد از یک اقدام غیر قانونی به دادسرا فراخوانده است.

 

ضمن اینکه زارع فومنی در اقدامی عجیب‌تر مدعی شده کنایه‌های پوربخش در برنامه فوتبال یک توهین به جامعه روحانیت بوده که البته کسانی که این برنامه را دیدند نظر دیگری دارند و اقدام پوربخش را در محکومیت به همراه داشتن اسلحه در محیط ورزشی را قابل ستایش توصیف می‌کنند.

 

باید دید در نهایت این شکایت و کش مکش به کجا می انجامد، هر چند بعید است که پوربخش در این پرونده محکوم شود

 

photo_2021-07-26_21-27-29

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید