آمار

امروز:
پنجشنبه - 23 ارديبهشت - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

دربی

 

سردبیر الجزیره می‌گوید: ماجرای انتقال ۴ بازیکن سرخابی به لیگ قطر شایعه نیست.

به گزارش حبیب خبر به نقل از همشهری آنلاین، بحث انتقال چند بازیکن استقلال و پرسپولیس این روزها خبر ساز شده است.

سردبیر الجزیره اسپورت  درباره ماجرای پیشنهاد به نوراللهی و کنعانی زادگان به فرهیختگان گفت:‌ در الرای خبری از این مذاکره منتشر شد، چند نوبت هم به نقل از منابع خبری در ایران در این باره خبر خوانده‌ام، قطعا شایعه نیست و از دید من کاملا طبیعی است که در این بازه زمانی این مذاکرات صورت بگیرد، البته این مشکل بزرگ فوتبال آسیا است که لیگ قهرمانان آسیا آنقدر طولانی می‌شود که گاهی یک بازیکن شاید بتواند در دو تیم متفاوت در همان لیگ حاضر شود. یک تیم کاملا ترکیبش تغییر می‌کند و این درست نیست که تیم‌های مدعی در یک‌هشتم نهایی یک یا دو ستاره اصلی خود را نداشته باشند.»

سعد الحبیب همچنین درباره ماجرای انتقال قائدی و دیاباته به  الغرافه مدعی شد: «تا جایی که من می‌دانم مذاکرات این تیم با مدیربرنامه بازیکنانی که نام بردید، انجام شده و شایعه نیست، اینکه در چه مرحله‌ای باشد، در جریان نیستم اما دو بازیکن خوب هستند و به درد الغرافه می‌خورند، به سود الغرافه است که به هر قیمتی این دو ستاره را خریداری کند، این دو بازیکن برای الغرافه تضمین خوشبختی هستند.

استراماچونی از مدت‌ها قبل با سه باشگاه قطری و اماراتی وارد مذاکره شده و قابل پیش‌بینی بود که ستارگان مورد علاقه خود را از ایران و اروپا به باشگاه جدیدش معرفی کند. البته هنوز چیزی مشخص و قطعی نشده است.»

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید