آمار

امروز:
چهارشنبه - 22 ارديبهشت - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

مربی فولاد: فشار روی السد است نه ما/ می‌دانیم دنبال چه هستیم

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: السد مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است و سخت‌ترین بازی را مقابل این تیم داریم.

به گزارش حبیب خبر به نقل از خبرنگار مهر، تیم فوتبال فولاد خوزستان از ساعت ۲۲:۳۰ چهارشنبه در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در شهر ریاض عربستان به مصاف تیم السد قطر می‌رود.

«یوسا سسما» مربی تیم فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از بازی با السد قطر گفت: خوشحالیم که از مرحله پلی آف عبور کردیم. برابر العین امارات بازی خوبی انجام دادیم و به پیروزی رسیدیم. ترجیح می‌دادیم زمان بیشتری برای بازی فردا می‌داشتیم اما اینگونه نشد. الان هم بهانه‌ای نیست. فردا تلاش می‌کنیم تا موفق باشیم. می‌دانیم گروه ما سخت‌ترین گروه است. السد و النصر دو تیم مدعی هستند که یا تجربه قهرمانی دارند و یا در فینال و نیمه نهایی بوده‌اند.

وی افزود: با تمام شور و هیجان به این بازی می آییم. باور دارم می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. فردا سخت‌ترین بازی ما است چون هم اولین بازی است و هم با السد روبرو می‌شویم؛ تیمی که مدعی قهرمانی است. السد بازیکنان با کیفیتی دارد و چند بازیکن آنها معروف هستند مثل سانتی کازورلا.

مربی فولاد تاکید کرد: باعث افتخار است که با تیم قدرتمند و پرستاره السد بازی کنیم. درباره کادر فنی تیم السد همه چیز مشخص است. ژاوی یکی از بهترین مربیان کنونی است که در آینده نزدیک سرمربی بارسلونا می‌شود. برای ما فرقی نمی‌کند چه بازیکنان و مربیانی روبروی ما هستند. با تمام توان تلاش می‌کنیم. بازیکنان ما این را به خوبی می‌دانند که باید با اعتماد به نفس باشند و تلاش کنند تا موفق بشوند. مطمئنم فردا بازی خوبی ارائه می‌کنیم. نتیجه مشخص نیست اما سعی می‌کنیم جوری بازی کنیم تا هواداران و مردم ایران به ما افتخار کنند. آنها ما را دعا می‌کنند و ما هم قول می‌دهیم تا آخرین لحظه تلاش کنیم. هر سه حریف را با جزئیات آنالیز کرده‌ایم.

سسما در پایان در پاسخ به این سئوال که چقدر برای برد فولاد شانس قائل است و اینکه آیا فشاری روی فولاد برای برد وجود دارد؟ گفت: نمی‌توانم بگویم شانس ما کم است یا زیاد ولی بچه‌های ما صد درصد تلاش می‌کنند تا موفق باشند. هیچ فشاری روی ما نیست. فشار روی السد است که با بودجه بیشتری بسته شده است و انتظار بیشتری از آن می‌رود. به اندازه کافی تمرین کرده‌ایم. می‌دانیم از بازی چه می‌خواهیم. تیم با نظمی هستیم. همه می‌دانیم هر زمان از مسابقه و تمرین دنبال چه هستیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید