آمار

امروز:
سه شنبه - 14 تير - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

«طارمی» محبوب‌تر از «کاسیاس»

 یک تارنمای پرتغالی به تعداد بالای طرفداران مهاجم ملی‌پوش کشورمان در فضای مجازی پرداخته و او را محبوب‌تر از «ایکر کاسیاس» دانسته است.

به گزارش حبیب خبر، ایرنا به نقل از سایت پرتغالی دِسپورتو، نوشت با پیوستن «مهدی طارمی» به تیم پورتو، ۳۰ هزار کاربر جدید که اکثر قریب به اتفاق آن‌ها ایرانی بودند، صفحه اینستاگرام تیم فوتبال پورتو را دنبال کردند.

در این گزارش به این نکته اشاره شده که طارمی حدود ۲.۵ میلیون دنبال‌کننده در فضای مجازی دارد و این قریبا تعداد برابر است با طرفداران تیم فوتبال پورتو. 

در تحلیلی که روزنامه O Jogo انجام داده، مشخص شده است که ۵۷ هزار دنبال کننده پورتو کلمبیایی و ۹۷ هزار مکزیکی هستند و افزایش آمار ۳۰ هزار نفری دنبال کننده صفحه رسمی باشگاه پورتو نشان می‌دهد که این آمار بالاتر نیز می‌رود و می‌تواند رکورد را بشکند. 

در ادامه این سایت به انتقال «ایکر کاسیاس» به پورتو اشاره کرده و تاکید داشت که این جابجایی مانند انتقال طارمی در فضای مجازی منعکس نشده است.

سایت دِسپورتو به حضور مربیان پرتغالی مانند «کارلوس کی‌روش»، «نلو وینگادا»، «مانوئل ژوزه»، «آگوستو ایناسیو» و «تونی اولیویرا» در ایران نیز اشاره داشته است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید