آمار

امروز:
سه شنبه - 14 تير - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

 
افت قیمت خودروهای خانواده تیبا + جدول

 

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰ بیشتر محصولات سایپا بدون تغییر در بازار عرضه شدند و تنها خانواده تیبا در بازار افت قیمت داشتند.

 

به گزارش حبیب خبر از اقتصادنیوز، به گفته فعالان بازار خودرو انتظار برای مشخص شدن نتایج مذاکرات موجب شده تا بازار خودرو همچنان در انتظار بماند؛ بطوریکه در حال حاضر نه خریداران تمایلی برای خرید دارند و نه فروشندگان برای فروش وارد بازار می شوند. با این شرایط بازار خودرو با کوچکترین خبری از مذاکرات واکنش نشان داده و تغییر مسیر می دهد.

 

این امر شامل نرخ دلار که همواره بر بازار خودرو اثرگذار بوده نیز شده ، بطوریکه امروز دلار هم نوسان رو به پایین به خود گرفت و این امر موجب شد تا قیمت خودرو در بازار کاهشی شود.

 

از سوی دیگر نبود عرضه و تقاضا در بازار را نیز می توان به عوامل اثرگذار در بازار اضافه کرد، بطوریکه به گفته فعالان بازار خودرو در حال حاضر خریداران و فروشندگان نیز در انتظار مشخص شدن نتایج مذاکرات هستند و تمایلی برای ورود به بازار ندارند.

 

وضعیت محصولات سایپا در بازار

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

 

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان محصولات خانواده سایپا امروز شاهد افت قیمت خانواده تیبا در بازار بوده ایم و سایر محصولات سایپا بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

 

خانواده تیبا امروز افت یک و سه میلیون تومانی داشتند. براساس ارزیابی صورت گرفته «تیبا2» معمولی امروز سه میلیون تومانی در بازار داشت و قیمت آن به 185 میلیون تومان در بازار رسید و «تیبا صندوقدار» هم با افت یک میلیون تومانی در بازار 178 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

 

از سوی دیگر براساس ارزیابی بازار خودرو می توان گفت «شاهین» هم امروز در بازار بدون تغییر 345 میلیون تومان قیمت خورد.

 

همچنین رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز خانواده کوییک هم تغییر قیمتی در بازار نداشت و با این شرایط «کوییکR» در بازار 202 میلیون تومان و «کوییک معمولی» هم با قیمت 194 میلیون تومان عرضه شدند.

 

 رصد بازار همچنین بیانگر آن است که «ساینا» هم امروز با قیمت 191 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

 

سایپا 22

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید