امروز:
جمعه - 4 فروردين - 1402
ساعت :

روایتی از شهید‌ 4 ‌ساله حادثه تروریستی‌۳۱‌ شهریور اهواز؛محمدطاها اقدامی

 سرپرست سازمان مدیریت پسماند با استعفای محمد مالی از نیروهای خوش‌فکر، ارزشی و پُرکار شهرداری اهواز- که سال‌ها در سمت‌های معاون فناوری و برنامه‌ریزی و معاونت مالی و اقتصادی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز مشغول کار بود- موافقت کرد‌.

محمد مالی در گفت و گو با خبرنگار ما، ضمن تشکر از مدیران عامل قبلی و فعلی این سازمان، برای همکاران خود آرزوی موفقیت کرد.

وی در پایان این گفت و گوی کوتاه، بیان دلایل این استعفا را به زمان دیگری موکول کرد و گفت: سازمان پسماند قلب حوزه خدمات شهری است و موفقیت این سازمان منجر به ایجاد رضایتمندی عمومی در شهروندان و افزایش تاب‌آوری در زیست شهری خواهد شد بنابراین همه وظیفه داریم جناب علیجانی سرپرست جدید این سازمان را حمایت و کمک نماییم.

گفتنی است: مالی در اواخر دهه ۷۰ روزنامه‌نگاری را آغاز کرد و تا کنون که صاحب امتیاز و مدیرمسوول روزنامه سراسری خوزی‌ها می‌باشد تلاش زیادی در جهت مهندسی فرهنگی در جامعه خوزستانی داشته است. تالیف ۱۱ کتاب، مدیریت روابط عمومی آبفا اهواز، مدیریت آبفا منطقه ۳، مشاور عالی شهردار، دبیری چندین جشنواره و بزرگداشت، مدیریت انجمن هنرهای نمایشی خوزستان و مجری طرح تفکیک از مبداء پسماند شهر اهواز بخشی از کارنامه اوست.

اهواز- حبیب خبر: در شهرداری اهواز چه می گذرد؟! چرا شهرداری اهواز مدت یک ماه است مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل ندارد و شهردار فعلی و شهرداران پیش از این هرچه مطبوعاتی های مجرب در حوزه های مسوولیت خود داشتند به سازمان مدیریت پسماند تبعید کرده اند؟! آیا بهتر نبود از توان و دانش و آگاهی این نیروهای خوش فکر در امور فرهنگی، هنری و ورزشی استفاده می کردند؟

نگارنده اعتقاد دارد: محمد مالی که تلاش زیادی در راه مهندسی فرهنگی در جامعه خوزستانی داشته است چرا باید عمر خود را در سازمان پسماند هدر دهد. همان بهتر که استعفا داد و عطای کار را به لقایش بخشید!

شهردار اهواز اگر می خواهد خورشید مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل- که در حقیقت چشم بینای شهرداری اهواز است به خوبی بتابد- باید از توان محمد مالی در مدیریت روابط عمومی بهره ببرد و نگذارد بیش از این وقت دیگر نیروهای خوش فکر مطبوعاتی در سازمان مدیریت پسماند به هدر برود.

 بی‌شک محروم شدن مدیریت شهری از خدمات این جوان سخت‌کوش خوزی، باعث تاسف است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید