آمار

امروز:
دوشنبه - 17 مرداد - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

روند افزایشی آمار بیماران بستری کرونا در خوزستان

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نسبت به روند افزایشی آمار بیماران بستری در خوزستان هشدار داد و گفت: نگرانی‌ها از افزایش آمار مبتلایان و بستری‌ها در روزهای آینده بیشتر شده است.

دکتر فرهاد ابول نژادیان روز (۸ شهریورماه) در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت کرونا در خوزستان اظهار کرد: بعد از چند هفته روند کاهشی در آمار کرونا، متاسفانه در دو روز اخیر شاهد افزایش نگران‌کننده آمار بیماران بستری بودیم که نشان از تغییر رفتار مردم در هفته گذشته به ویژه کاهش میزان استفاده از ماسک و مسافرت به مناطق قرمز دارد.

به گزارش حبیب خبر به نقل از ایسنا، وی افزود: با توجه به تعطیلات و افزایش مسافرت‌ها در روزهای اخیر، نگرانی‌ها از افزایش آمار مبتلایان و بستری‌ها در روزهای آینده بیشتر شده است.

ابول‌نژادیان گفت: بسیاری از هیات‌ها در ایام عزاداری سیدالشهدا(ع) پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده‌اند و انتظار می‌رود در برگزاری مراسم‌های روزهای تاسوعا و عاشورا نیز نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی توجه ویژه‌ای شود.

وی بیان کرد: از مردم استدعا داریم نسبت به رعایت آداب پیشگیری از ابتلا به کرونا حساسیت ویژه‌ای به خرج دهند و بدانند تداوم روند فعلی، منجر به بازگشت خوزستان به وضعیت خطرناک خواهد شد. هرگونه سهل‌انگاری ممکن است به قیمت از دست رفتن سلامتی خود و اطرافیان‌شان بیانجامد و به فکر مدافعان سلامت و کادر بهداشت و درمان نیز باشند که هنوز خستگی پیک طولانی گذشته را از تن بیرون نکرده‌اند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید