آمار

امروز:
چهارشنبه - 13 مهر - 1401
ساعت :

ورزش

 مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس در ارتباط با کشف جسد مدیر ارشد یکی از پتروشیمی‌های پارس جنوبی در کوه‌های مجاور محور فیروزآباد گفت: براساس گزارش اولیه، آثار جراحت روی بدن با سقوط منطبق است.

 علیرضا درودچی درباره کشف جسد مدیر ارشد یکی از پتروشیمی‌های پارس جنوبی، گفت: جسد وی به اداره پزشکی قانونی شهرستان فراشبند انتقال داده شد مورد معاینه ظاهری قرار گرفته است و بر اساس گزارش اولیه، حاکی از آثار جراحت روی بدن است که با سقوط منطبق است.

 

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس ادامه داد: برای بررسی و آزمایشات بیشتر، پیکر ایشان به اداره پزشکی قانونی شیراز انتقال شده است تا تحت کالبد شکافی و معاینات قرار بگیرد تا علت تامه فوت مشخص شود.

 

درودچی بیان کرد: از طرفی تحقیقات سیستم قضایی، انتظامی و آگاهی نیز در این باره می‌تواند کمک کننده باشد چرا که وی تنها بوده است در نهایت مشخص شود که علت فوت چه چیزی بوده است.

 

وی تصریح کرد: بیشتر از این درباره فوت ایشان نمی‌توانیم هیچ گونه اظهار نظر کنیم که آیا مرگ وی به صورت اتفاقی، حادثه‌ای ناشی از بیماری مثلا سکته قلبی و ... باشد و جای اظهار نظری در حال حاضر نیست.

 

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس در پایان یادآور شد: نتایج تحقیقات آزمایشات پزشکی قانونی برای به نتیجه رسیدن تا دو ماه به طول می‌انجامد.

منبع: مشرق

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید