آمار

امروز:
دوشنبه - 17 مرداد - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

گرشا رضایی

 

گرشا رضایی، خواننده موسیقی پاپ، جمعه (۱۰ تیر) کنسرتی را در زاهدان برگزار کرد.

در این کنسرت که فیلم آن به تازگی منتشر شده، یک مخاطب حاضر در سالن داد می‌زند و از این خواننده درخواست می‌کند که پلی بک نخواند.

در پاسخ به این درخواست گرشا رضایی از فرد می‌پرسد آیا می‌دانی پلی بک چیست؟ و زمانی که با پاسخ مثبت این فرد مواجه می‌شود، ادامه می‌دهد: «پسر خوبم، کوچولوی من، عمو، کلاس چندم هستی؟»

 

اما ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود و چندین دقیقه بعد، گرشا رضایی توهین به مخاطب را شروع می‌کند و با دهن کجی، همان درخواست را تکرار می‌کند.

در دقایق پایانی کنسرت نیز این خواننده می‌گوید: بعضی‌ها می‌خواهند بگویند ما هم بلدیم، همین الان این فرد را بیاورم روی استیج و دو سوال از او بپرسم، ایزی لایف لازم می‌شود.

 

گرشا رضایی و برگزار کننده کنسرت به شورای رسیدگی در سیستان وبلوچستان فراخوانده شدند

 

گرشا رضایی و برگزار کننده کنسرت به شورای رسیدگی در سیستان وبلوچستان فراخوانده شدند

 

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به حواشی صورت گرفته کنسرت گرشا رضایی در زاهدان و استفاده از الفاظ رکیک و توهین آمیز، موسسه برگزار کننده این کنسرت به شورای رسیدگی و نظارت بر اجرای صحنه ای موسیقی در استان فراخوانده شد.

 

به گزارش ایسنا، عبدالسلام بلوچ زاده اظهار داشت: با توجه به استفاده گرشا رضایی خواننده پاپ کشور از الفاظ ناشایست، توهین آمیز و رکیک در زاهدان، موسسه کنسرت گذار جهت ابلاغ تخلفات و بررسی موضوع و برخورد با متخلفان اعم از خواننده و موسسه، فراخوانده شد.

 

وی گفت: به یقین مردم عزیز استان بدانند با هرگونه تخلفی توسط برگزارکننده، خواننده و عوامل ذینفع، برخورد قانونی صورت می گیرد.

 

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: قبلا جلسات توجیهی با حضور مسوولان برای موسسات برگزار و تذکرات شفاهی و کتبی به آنها داده شده، لذا موسسات مذکور باید اقدامات و تمهیدات لازم در اجراها را به عمل آورده و هیچگونه توجیهی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید