امروز:
شنبه - 12 فروردين - 1402
ساعت :

دستگیر ۷ شرور در جنوب تهران / حمله به مامور پلیس با قمه

 

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت هفت تن از اراذل و اوباشی که در جریان یک درگیری در محله مرتضی‌گرد به سمت ماموران پلیس حمله‌ور شده و یکی از آنان را نیز با قمه مجروح کرده بودند، خبر داد.

 

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در این باره گفت: شب گذشته خبر یک مورد درگیری دسته جمعی در محله مرتضی‌گرد واقع در جنوب تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن بلافاصله ماموران پلیس در محل حاضر شدند و سعی در برخورد با مخلان نظم و حاکم کردن آرامش در این محله را داشتند که ناگهان یکی از طرفین درگیری با قمه به سمت ماموران حمله ور شد و یکی از ماموران را از ناحیه گردن و دست چپ شدیدا مجروح کرده و متواری شد.

 

وی ادامه داد: پس از این حادثه یکی از ماموران که در کانکس نزدیکی محل درگیری حضور داشت، برای کمک به محل مراجعه کرد که با حضور وی در صحنه دو تن از اراذل و اوباش حاضر در این درگیر خلع سلاح و دستگیر شدند.

 

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در نتیجه اقدامات انجام شده، پنج تن دیگر از افراد حاضر در این نزاع نیز شناسایی و در عملیات‌ پلیسی دستگیر شدند، گفت: بررسی‌ سوابق هفت متهم دستگیر شده حاکی از آن است که تمامی آنها دارای سوابق متعدد در امر خرید و فروش موادمخدر، ایجاد مزاحمت برای نوامیس، شرب خمر و ... بوده و جزو اوباشگران سابقه‌دار محسوب می‌شوند.

 

موقوفه‌ای با بیان اینکه این هفت نفر تمام افراد حاضر در این درگیری بوده و دستگیر شدند، اظهارکرد: اوباشگران و مخلان نظم و امنیت عمومی باید بدانند که پلیس با قدرت و اقتدار با برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه برخورد کرده و اجازه نخواهد داد که اقدامات آنان خدشه‌ای به امنیت و آرامش مردم وارد کند.

 

وی درباره وضعیت مامور مجروح شده نیز گفت: این مامور بلافاصله به بیمارستان منتقل شده و در حال حاضر حال عمومی‌اش مناسب گزارش شده است.

 

گفتنی است: تصاویری از درگیری این اوباشگران که از سوی پلیس دستگیر شده‌اند در فضای مجازی نیز منتشر شده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید