آمار

امروز:
شنبه - 31 ارديبهشت - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

قتل

 

مرد مسلح با ورود به خانه‌ای در زاهدان پدر و مادر خانواده را مقابل چشمان فرزندان شان به گلوله بستند و با سرقت خودرو و طلاهای آنها پا به فرار گذاشتند. 

 

به گزارش حبیب خبر از همشهری آنلاین، این حادثه حدود ساعت 10:20 یک‌شنبه شب در خیابان فرخی سیستانی زاهدان و زمانی رخ داد که اعضای خانواده‌ در حال صرف شام بودند. 

 

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان با بیان این خبر گفت: آن شب در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی110 و اعلام قتل مسلحانه زوجی میانسال داخل منزل شان کارآگاهان پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند. 

 

وی افزود: آنها پس از ورود به خانه با اجساد مردی 57 ساله و همسر 51 ساله‌اش که آثار اصابت گلوله بر سر و صورت شان مشهود بود رو به رو و در بررسی‌ها مشخص شد عروس آنها نیز بر اثر اصابت گلوله مجروح شده است.

 

سرهنگ ملاشاهی ادامه داد: جنایت در مقابل چشمان پسر و 3 دختر مقتولان رخ داده بود و در تحقیقات از آنها مشخص شد که شب حادثه فرد مسلح ناشناسی با لباس محلی و سر و صورتی پوشیده، وارد خانه شده و با تهدید اسلحه کلاش قصد سرقت طلاهای ساکنان خانه را داشته اما در این هنگام اهالی خانه شروع به داد و فریاد کرده و از همسایه‌ها کمک خواسته بودند که مرد مسلح به سمت آنها شلیک می‌کند.

او پس از به قتل رساندن این زوج و مجروح کردن عروس خانواده سوئیچ خودروی پژو پارس آنها را که به دیوار آویزان بوده برداشته  و با سرقت خودرو از داخل حیاط متواری می‌شود.

 

به گفته رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان، با این اطلاعات، عروس مجروح به بیمارستان منتقل شد و با توجه به حساسیت موضوع تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید