آمار

امروز:
چهارشنبه - 25 فروردين - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

 

 رییس پلیس آگاهی خوزستان از بازداشت اعضای یک باند سرقت مسلحانه در این استان خبر داد.

به گزارش حبیب خبر، سرهنگ سهراب حسین نژاد شنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: این باند چهار نفره در استانهای خوزستان و لرستان مبادرت به سرقت می‌نمودند و شب گذشته قصد سرقت در شهرستان ماهشهر را داشتند که در رصد اطلاعاتی پلیس آگاهی قرار گرفتند.

وی افزود: بلافاصله با تشکیل اکیپ های عملیاتی محور مواصلاتی آزاد راه خلیج فارس تحت پوشش ماموران اعزامی قرار گرفت و خودرو حامل سارقان حوالی ساعت سه بامداد در چتر اطلاعاتی اکیپ های اعزامی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: از آنجایی که سارقان  پلاک مسروقه از شهرستان دزفول را با چسب روی پلاک های اصلی خودرو خود نصب نمودند با هوشیاری عوامل انتظامی غافلگیر شدند.

رییس پلیس آگاهی خوزستان افزود: این سارقان پس از مواجه شدن با پلیس با رها کردن خودرو از محل متواری شدند که ماموران بنا به ضرورت  و با استفاده از قانون به کارگیری سلاح به سمت خودرو حامل سارقان تیراندازی و موفق به دستگیری سه نفر از آنان با هویت معلوم شدند.

وی گفت: یک نفر  از سارقان دستگیر شده سابقه دا ، حرفه ای  و دارای ۱۳فقره سابقه کیفری  و به اتهام قتل عمد و تیرانداری های متعدد تحت تعقیب مراجع قضایی استان لرستان بوده که بر اثر اصابت گلوله  از ناحیه پهلو مجروح  گردید.

به گفته وی  در بازرسی از خودرو سارقان یک قبضه اسلحه کلاشینکف به همراه دو تیغه خشاب مربوطه و ۵۷ فشنگ جنگی ، یک  عدد قیچی بزرگ آهن بر ، دو قبضه چاقو و  یک جفت پلاک مسروقه  کشف و ضبط گردید.

سرهنگ حسین نژاد افزود: تحقیقات از این باند سارق مسلح برای کشف سایر سرقت های احتمالی ادامه دارد. 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید