امروز:
پنجشنبه - 4 مرداد - 1403
ساعت :

 تیم پرسپولیس امروز در دیداری خارج از خانه به مصاف صنعت نفت آبادان می‌رود.

 تیم پرسپولیس در ادامه رقابت‌های لیگ برتر از هفته نوزدهم امروز از ساعت ۱۸ میهمان صنعت نفت آبادان است.

 

شاگردان یحیی گل‌محمدی پس از دو هفته ناکامی صدر جدول را از دست دادند و هم‌اکنون با ۳۶ امتیاز بصورت مشترک با استقلال در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارند.

 

سرخ‌پوشان برای جبران امتیازات از دست رفته کار سختی در آبادان خواهند داشت و برای پس گرفتن صدر جدول فقط محکوم به برد هستند.

 

در طرف دیگر تیم صنعت نفت آبادان اصلا شرایط مساعدی در لیگ نداشته و با حضور تاوارس نیز این تیم ۱۱ امتیازی با قرار گرفتن در رده پانزدهم جدول فقط به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به نفت مسجد سلیمان در این جایگاه قرار دارد اما همچنان نماینده آبادان یکی از گزینه‌های اصلی سقوط به دسته پایین‌تر محسوب می‌شود. به همین دلیل بازی‌های خانگی صنعتی‌ها بهترین فرصت این تیم برای ماندن در لیگ برتر به شمار می‌آید.

 

بنابراین زردپوشان حریف سرسختی در بازی امروز مقابل پرسپولیس خواهند بود.

 

اما بزرگترین غایب پرسپولیسی‌ها در این دیدار علیرضا بیرانوند است که به دلیل اخراج در بازی هفته گذشته در لیست امروز سرخ‌ها حضور ندارد.

 

لئندرو پریرا، مهاجم جدید پرسپولیس مشکلی برای حضور در این بازی ندارد اما ظاهرا یحیی گل‌محمدی نام او را در لیست قرار نداده است.

 

مهدی ترابی دیگر ستاره سرخ‌هاست که گفته می‌شود ممکن است به دلیل بیماری احتمالا به این بازی نرسد اما شاید در آخرین لحظات به ترکیب اضافه شود.

 

بنابراین کادر فنی پرسپولیس برای این دیدار نفرات احتمالی زیر را در نظر خواهد گرفت:

 

احمد گوهری تنها انتخاب یحیی گل‌محمدی برای جانشینی بیرانوند در درون دروازه پرسپولیس خواهد بود.

 

زوج گئورگی گولسیانی و مرتضی پورعلیگنجی مثل همیشه در قلب دفاع توپ می‌زنند.

وحید امیری و دانیال اسماعیلی‌فر در کنار زوج میانی خط دفاع پرسپولیس به ترتیب در دفاع چپ و دفاع راست به میدان می‌روند.

 

سینا اسدی بیگی و میلاد سرلک در میانه میدان به بازی گرفته خواهند شد و امید عالیشاه و مهدی ترابی وینگرهای هجومی قرمزها در بازی امروز هستند.

 

شیخ دیاباته امروز انتخاب قطعی گل‌محمدی در خط آتش سرخ‌هاست و باید دید پای مهاجم اهل مالی بعد از چند هفته ناکامی به گلزنی باز می‌شود یا نه.

 

در کنار او هم محمد عمری به میدان خواهد رفت هر چند گفته می شود احتمال دارد عیسی آل کثیر هم گزینه گل محمدی برای حضور  ثابت باشد.

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

احمد گوهری، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلیگنجی، وحید امیری، دانیال اسماعیلی‌فر، سینا اسدبیگی، میلاد سرلک، امید عالیشاه، محمد عمری و شیخ دیاباته.  

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید