امروز:
پنجشنبه - 4 مرداد - 1403
ساعت :

یک لحظه تمرکزمان را از دست دادیم / شایسته شکست نبودیم

 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می گوید ناراحت هستیم زیرا یک لحظه تمرکزمان را از دست دادیم و گل خوردیم.

 

به گزارش حبیب خبر از ایسنا، ادسون تاوارس در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل تیم هوادار، اظهار کرد: امروز خیلی غمگین هستیم، نه فقط به خاطر نتیجه، زیرا بارها در تاریخ تکرار می‌شود.

به این خاطر ناراحت هستیم زیرا یک لحظه تمرکزمان را از دست دادیم و گل خوردیم. هر هفته باید موارد تکراری را بگویم.

 

وی ادامه داد: وقتی بد بازی کنی و ببازی، نمی‌شود درباره بازی قضاوتی داشت اما وقایعی که در بازی امروز اتفاق افتاد در چهل سالی که در این فوتبال هستم، تاکنون در زندگی‌ام ندیدم. شایسته این نبودیم که بازنده این بازی باشیم.

 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که آیا شما معتقدید که داور در روند این بازی تأثیر داشت؟ گفت: تیم حریف امروز ۱۲ دقیقه بازی را متوقف کرد و دقیقاً زمانی که کنترل بازی را در اختیار داشتیم، در صحنه‌ای ۱۲ دقیقه بازی متوقف شد و کاملاً تیم ما از نظر فوتبالی سرد شد.

شاید هم داور سردرگم شد و فکر می‌کنم او به خاطر شباهت ظاهری دو بازیکن دچار اشتباه شد.

وقت‌کشی زیادی در این بازی صورت گرفت اما داور وقت اضافه آنچنانی در نظر نگرفت.

 

وی در واکنش به این سؤال که به نظر می‌رسد صنعت نفت آبادان بیشترین ضربه را از چیدمان خود در استفاده از بازیکنان و تعویض‌هایش می‌خورد و چرا از بازیکنان جدید استفاده نمی شود؟ گفت: من با شما موافق نیستم و شاید شما بازی‌های دیگری را دیده‌اید، نه بازی‌های صنعت نفت آبادان را.

ما امروز بازی را با عباس بوعذار شروع کردیم و از زمانی که من آمده‌ام بوعذار با ما بازی می‌کند. آن زمان طالب ریکانی مصدوم بود و بعد هم عباس بوعذار مصدوم شد و دو هفته بیرون ماند و در همین فاصله طالب ریکانی جایگزین بوعذار شد و اگر خاطرتان باشد سینا مریدی و پورامینی هافبک‌های ما بودند که سینا در نقل و انتقالات زمستانه از ما جدا شد و باید یک بازیکن جایگزین او می‌کردیم.

ضمن اینکه عباس بوعذار هم به بازی برگشت و تیمی که با عباس بوعذار، ممی‌زاده و حکیم نصاری داشتیم، خیلی با حریفان رقابت داشت. حتی در آن برهه ما بدون مهاجم بازی می‌کردیم.

اما در ادامه امید خالدی را در دفاع چپ از دست دادیم و باید یک نفر را جایگزین وی می‌کردیم و فرهادی دو، سه بازی جانشین وی شد اما برای ما خوب بازی نکرد. در ادامه حسین ساکی را از سمت راست در پست دفاع چپ گذاشتم و به نظرتان اشتباه کجا بود؟

 

تاوارس خاطرنشان کرد: باید بازیکنان خارجی که جذب کرده‌ایم با فوتبال ایران و زمین تمرینی در آبادان سازگار شوند.

اگر شعبده‌باز باشم بازیکن را از جایی می‌آورم و می‌گذارم بازی کند اما بازیکنانی که جذب کرده‌ایم نیاز به سازگار شدن دارند.

 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر این که این صحبت‌ها برای صنعت نفت آبادان امتیاز نمی‌شود و مشکل از نظر شما کجاست و آیا می‌خواهید خبرنگاران به شما کمک کنند یا خیر؟ گفت: اگر خبرنگار بخواهد واقعیت‌ها را بگوید، بله اما من هیچ وقت هیچ کدام از شما خبرنگاران را در تمرینات صنعت نفت آبادان ندیده‌ام. شما می‌پرسید چرا من امروز قنبری را در بازی تعویض کردم، در حالی که مچ پای او بسیار دچار تورم شده بود.

 

تاوارس در واکنش به سؤال دیگری مبنی بر این که خبرنگاران به سه سرمربی و دو مدیرعاملی که این فصل در این تیم فعالیت داشته‌اند گفته‌اند که نفت آبادان نیاز به یک روانشناس و جامعه‌شناس دارد اما کسی به حرف آنها توجه نکرد، عنوان کرد: ما در تیم صنعت نفت آبادان به خیلی چیزهای دیگر نیاز داریم. روان‌شناس یک بحث است. ما خیلی کمبودها در تیم‌مان داریم و سرمربی در اینجا باید هم سرمربی باشد و هم روانشناس.

خیلی موارد باید در این تیم درست شود. من هم موافقم. هر باشگاهی یک روانشناس دارد. از زمان شروع فصل تاکنون چیزهای زیادی در تیم ما عوض نشده است.

البته باشگاه در حال تلاش است. درباره آمدن روانشناس هم صحبت کرده‌ایم اما خیلی سخت است که یک روانشناس ورزشی پیدا کنیم.

 

وی بیان کرد: شخصاً فکر نمی‌کنم بازیکنانی مثل سینا مریدی و احسان مرادیان که از آن‌ها نام بردید و از تیم جدا شدند خیلی عاشق صنعت نفت آبادان بودند. برخی که جدا شدند با تصمیم من بود و بر اساس عملکردشان آن‌ها را نخواستم.

زمانی که من به نفت آبادان آمدم ۲۶ بازیکن داشتیم و ۱۰ نفر در کادر فنی مشغول به فعالیت بودند و تلاش ما این بود که مشکل را حل کنیم و اکنون ۲۴ بازیکن داریم و دو نفر را به عنوان کادر فنی روی نیمکت داریم.

ابتدای کار پیشنهادهایی برای بازیکنان مان می‌آید و آن‌ها پیش من می‌آیند و می‌گویند پدر، مادر یا پدر بزرگ و مادربزرگ شان مریض است و باید در شهر خودشان زندگی کنند و کار را برای جدایی با دروغ شروع می‌کنند.

به هر حال برای آن‌هایی که از نفت آبادان رفتند آرزوی موفقیت می‌کنم اما باید به دنبال جایگزین برای آن‌ها باشیم. نمی‌دانم درباره جدایی سینا مریدی چه بگویم، او بازیکن خوبی است اما من نمی‌توانم به جای او تصمیم بگیرم.

 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به هر حال با پیشنهاد بودن یک روانشناس در کنار تیم موافقم اما اولویت‌بندی برای ما مهم است و اولویت اصلی ما باید یک زمین تمرین خوب باشد.

وقتی بارندگی می‌شود امکان تمرین وجود ندارد و زمین دیگری هم نداریم و حتی تیم امیدمان هم همین شرایط را دارد و به همین خاطر است که می‌گویم شما خبرنگاران باید به تمرین ما بیایید و شرایط ما را ببینید.

اگر من در جایگاه شما خبرنگاران باشم برایم خیلی راحت است که از هیات مدیره و مدیریت انتقاد کنم.

ما در حال جنگیدن هستیم. از شما سؤال می‌پرسم آیا ما امروز بد بازی کردیم؟ من بر این باور هستم که هنوز فصل برای نفت آبادان تمام نشده است.

 

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید آیا نفت در لیگ برتر می‌ماند؟ عنوان کرد: پیش‌بینی نمی‌کنم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید