آمار

امروز:
شنبه - 31 ارديبهشت - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

//// فردا صبح کار شود/// فولاد- استقلال؛نبرد 2 مربی استقلالی در اهواز/ پرسپولیس- سپاهان؛ دیدار ال کلاسیکوی ایران در سیرجان

 

 نمایندگان خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال کشور رو در روی رقبای خوبی قرار می گیرند.

 

هفته بیست و هفتم لیگ برتر امروز برتر امروز ۲۴ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود که در مهمترین بازی این هفته فولاد در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان استقلال تیم صدرنشین لیگ است، نفت در مسجدسلیمان به مصاف نساجی می‌رود و نفت آبادان نیز در دیداری خارج از خانه با رو در روی آلومینیوم اراک قرار می‌گیرد.

 

نفت‌مسجدسلیمان - نساجی / ساعت ۱۹:۳۰

نفتی‌ها که کار بقایشان به هفته‌های پایانی لیگ کشیده شده است، روزهای سختی را پشت سر می‌گذرانند اما رضا مهاجری که از وضعیت تیمش راضی است، امیدوار است که بتوانند روزهای خوبی را برای مردم مسجدسلیمان رقم بزنند و با برد در بازی حساس امروز مقابل نساجی، راه‌شان برای بقا هموارتر شود.

حریف امروز نفتی‌ها در روزهای اخیر حواشی زیادی داشته است و با اخراج ساکت الهامی، شرایط متفاوتی دارد اما باوجود این وضعیت نفت اصلا نمی‌تواند قهرمان جام حذفی را دست کم بگیرد و مطمئنا دو تیم برای بهبود وضعیت‌شان در جدول برای برد به زمین می‌آید.

نفت اگر بازی را در جنگ برای بقا ببرد ۲۲ امتیازی می‌شود و اگرچه در همان رده چهاردهم جدول می‌ماند اما در سه بازی باقی‌مانده برای بقا بیشتر امیدوار می‌شود. این بازی بدون حضور تماشاگران برگزار می‌ شود.

 

آلومینیوم اراک - نفت آبادان / ساعت ۱۹:۳۰

آبادانی‌ها با شکست در دربی خوزستان به بازی با آلومینیوم رسیده‌اند. دیداری که اگر شاگردان منصوریان برنده آن باشند یک پله صعود خواهند داشت و اگر بازنده باشند، ممکن است با چند پله سقوط مواجه شوند. نفت اگرچه لیگ را با مشکلات فراوان مالی آغاز کرد و همین مووضع در عملکرد این یم تاثیر بسیاری داشت اما اکنون باوجود پابرجا بودن مشکلات مالی، شکل خوبی به خود گرفته است و روند صعودی این تیم، هواداران نفت را امیدوار کرده است.

نفت امروز با آلومینیومی دیدار می‌کند که با یک امتیاز کمتر یعنی ۳۱ امتیاز در رده یازدهم جدول است و اگر آبادانی‌ها را شکست دهند در جدول حتی می‌توانند چهار رده صعود خواهند داشت.

 

فولاد خوزستان - استقلال / ۱۹:۴۵

در فصل‌های اخیر همیشه دوئل نکونام و مجیدی از جذاب‌ترین بازی‌های لیگ بوده است؛ مثل بازی سال گذشته این دو تیم در جام حذفی که با قهرمانی تیم اهوازی همراه بود.

نکته قابل توجه این است که نکونام و نکونام بازیکنان سابق استقلال، در کسوت سرمربی تاکنون چهار بار رو در روی هم قرار گرفته اند که حاصل جدال آن‌ها دو برد برای هر کدام از این سرمربیان بوده است اما در پنجمین رقابت آن‌ها مطمئنا جدال امشب برای مجیدی از حساسیت بیشتری برخوردار است زیرا تیمش پس از سال‌ها در آستانه گرفتن جشن قهرمانی است و تیمش تاکنون شکستی در این فصل تجربه نکرده است.

این بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود اما مطمئنا هواداران دو تیم از طریق تلویزیون، ۹۰ دقیقه بازی دیدنی و همراه با خلق صحنه‌های زیبا را از دو تیم می‌بینند.

بازی امشب حتی برای هواداران پرسپولیس نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و امیدوارند نکونام با شکست استقلال، مانع از قهرمانی آبی‌های پایتخت شود.

منبع: ایسنا خوزستان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید