آمار

امروز:
شنبه - 31 ارديبهشت - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

پدیده

 

درگیری فیزیکی و خونین میان مدیر تیم های پایه پدیده و هم چنین سرمربی تیم نوجوانان این باشگاه مانع از اعزام تیم نوجوانان پدیده به ساری برای ادامه حضور در مسابقات لیگ برتر نوجوانان کشور شده است.

 

به گزارش حبیب خبر از همشهری آنلاین تیم نوجوانان پدیده که در لیگ‌برتر نوجوانان کشور حضور دارد، قراربود  دیشب عازم ساری شود اما به دلیل درگیری خونین اتوبوس این تیم متوقف شد.

 

خراسان در این باره نوشت: این طور که اعضا تیم نوجوانان می‌گویند،”حمید ذوهانی"، مدیر تیم‌های پایه پدیده مخالف حضور  "قاسم دهنوی" سرمربی این تیم  در اتوبوس تیم بوده است و همین مسئله باعث می شود تا او به محل اعزام تیم برود و مانع اعزام تیم به ساری شود.

 

پس از این اتفاق درگیری شدیدی بین ذوهانی و دهنوی مقابل اتوبوس تیم رخ می دهد و در نهایت دو طرف به شدت با یکدیگر گلاویز می شوند که در این بین دهنوی حسابی از خجالت مدیر تیم‌های پایه پدیده در می آید.

 

بعد از این اتفاق برخی از بازیکنان تیم نوجوانان نیز با ذوهانی و عده ای دیگر که به همراه او آمده بودند درگیر می شوند که بالاخره پلیس از راه می رسد که دهنوی و ذوهانی با دستبند به کلانتری می روند.

عکس | درگیری خونین در فوتبال ایران | کتک کاری شدید سرمربی پرسپولیسی

این طور گفته می شود هم‌اکنون دهنوی در بازداشت است و اتوبوس تیم نیز درست پیش از سفر به ساری توسط پلیس متوقف و به همراه بازیکنان به پارکینگ کلانتری منتقل می شود.

 

دهنوی در اوایل دهه ۹۰ و در زمان حضور علی دایی بازیکن پرسپولیس بود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید