آمار

امروز:
پنجشنبه - 30 دي - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

امیر عابدزاده

 

سنگربان ملی‌پوش ایرانی تیم پونفرادینا با عملکرد درخشان خود تاثیر زیادی در پیروزی شب گذشته این تیم داشت.

 

به گزارش حبیب خبر از همشهری‌آنلاین، شب گذشته در چارچوب هفته نوزدهم دسته دوم لالیگا، تیم پونفرادینا به مصاف میراندس رفت و به برتری ۲ بر یک رسید. در این بازی عابدزاده در ترکیب اصلی پونفرادینا قرار داشت و با اینکه گلی دریافت کرد ولی نمایشی درخشان از خود به جا گذاشت.  

 

به نقل از سایت سوفااسکور عابدزاده با نمره ۷.۹ توانست به دومین بازیکن برتر زمین نام گرفت زیرا او در این بازی ۶ مهار از خود به جا گذاشت. ۴ مهار عابدزاده در این بازی از درون محوطه جریمه بوده و او توانسته تاثیری فراوان در برد تیمش به جا گذارد.  

 

عابدزاده در این مسابقه ۴۶ بار توپ را لمس کرد و از ۳۳ پاس خود توانست دقت ۷۶ درصدی به ثبت رساند. او از ۲۳ پاس بلند نیز موفق شد ۱۵ پاس خود را به بازیکنان خودی برساند. دروازه‌بان کشورمان در این بازی یک بار نیز در نبرد هوایی شرکت کرد که آن را نیز توانست از آن خود کند.

 

اکنون پونفرادینا با ۳۵ امتیاز مدعی صعود به لالیگا است و می‌خواهد این کار را با عابدزاده به سرانجام رساند. در جدول این رقابت، آلمریا با ۴۲ امتیاز صدرنشین است و پس از پونفرادینا ایبار با ۳۵ امتیاز، ترنیفه ۳۳ امتیاز و وایادولید ۳۱ امتیاز در رده‌های بعدی جای دارند.

 

عکس | سیوهای درخشان عابدزاده در شب پیروزی پونفرادینا | بچه عقاب دومین بازیکن برتر زمین شد

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید