آمار

امروز:
سه شنبه - 5 مرداد - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

برنامه ویژه برانکو برای مقدماتی جام جهانی

تیم ملی فوتبال عمان با هدایت برانکو ایوانکوویچ پنجمین صعود به جام ملت‌های آسیا و سومین صعود به دور نهایی رقابت‌های انتخابی جام جهانی در آسیا را جشن گرفت.

تیم ملی فوتبال عمان که در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۰۲ و  ۲۰۱۴ به مرحله نهای دور مقدماتی راه یافته بود با برانکو ایوانکوویچ جواز حضور در مرحله نهایی دور مقدماتی جام ۲۰۲۲ را نیز به دست آورد.

 

 سرمربی کروات تیم ملی عمان بعد از پیروزی این تیم مقابل بنگلادش و صعود به عنوان یکی از تیم‌های برتر دوم به مرحله نهایی و همچنین پنجمین صعود عمان در تاریخ جام ملت‌های آسیا گفت: ابتدا این موفقیت را به همه اعضای تیم، بازیکنان و فوتبال دوستان عمانی تبریک می‌گویم. ما از عملکردی که در این رقابت‌ها داشتیم راضی و خوشحالیم.

بازیکنان من نمایشی که لیاقت آن را داشتند نشان دادند و هدف اصلی ما صعود بود که به آن دست یافتیم. این هدف با تلاش و پشتکار اعضای تیم به دست آمد.

 

وی تصریح کرد: ما با آمادگی کامل در این رقابت‌ها حاضر شدیم، با این وجود می‌دانیم که در مرحله بعدی کار سخت‌تری داریم و با قدرت‌های برتر فوتبال آسیا مواجه می‌شویم. برابر تیم‌هایی قرار می‌گیریم که بهترین‌ها و قدرتمندترین تیم‌های قاره هستند و تلاش می‌کنیم برای حضور در این سطح آماده باشیم.

 

برانکو در پایان گفت: محدودیت‌های فیفا و AFC در برگزاری مسابقات با این شرایط و در دوره شیوع کرونا را درک می‌کنیم و می‌دانیم مشکلات زیادی برای برگزاری بازی‌ها در این وضعیت داشتند. از حالا اعلام می‌کنم هر تصمیمی که در خصوص مرحله بعدی گرفته شود ما تابع خواهیم بود و برای حضور در بازی‌های دور نهایی آماده می‌شویم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید