آمار

امروز:
جمعه - 8 اسفند - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

 
فکری: از صدرنشینی استقلال ناراحتند/ از میلیچ خبر ندارم!

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از باخت مقابل سایپا، گفت: بعضی‌ها از این که استقلال در این فصل بوی قهرمانی می‌دهد و در صدر جدول قرار دارد ناراحت هستند.

به گزارش حبیب خبر به نقل از مهر، محمود فکری بعد از باخت یک بر صفر استقلال مقابل سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: هر دو تیم بازی خوبی ارائه دادند. افسوس می‌خورم دیداری را که می‌توانستیم با پیروزی و کسب ۳ امتیاز به پایان برسانیم، شکست خوردیم و هیچ امتیازی نگرفتیم.

وی افزود: بازیکنان ما در این بازی تمرکز لازم را نداشتند و به همین دلیل نتوانستند توانایی‌های خود را بروز دهند. بعد از دریافت گل هم برای به ثمر رساندن گل مساوی عجله داشتند و قدری شتاب زده عمل کردند. امروز فوتبال روی بد خودش را به ما نشان داد.

سرمربی استقلال تاکید کرد: به سایپا هم تبریک می‌گویم. آنها هم بازی خوبی ارائه دادند و این ۳ امتیاز مبارک آنها باشد. این بازی هم برای ما تمام شد و باید از همین الان خودمان را برای بازی آینده آماده کنیم.

وی با انتقاد از عملکرد داوران در دیدارهای استقلال یادآور شد: ما به این موضوع عادت کردیم که اشتباهات داوری به ضررمان باشد. نمی‌دانیم داستان چیست، اما استقلال خیلی تنهاست. ما صدر جدول هستیم و تیممان بوی قهرمانی می‌دهد. فکر می‌کنم بعضی‌ها از این موضوع ناراحت هستند. اما ما تلاش می‌کنیم تا روند خوبمان را حفظ کرده و موقعیتمان را در صدر جدول حفظ کنیم.

فکری با اشاره به برنامه‌ریزی بازی‌ها گفت: بازی‌ها مدتی به خاطر پرسپولیس به تعویق افتاد و آنها بازی فشرده دارند، اما امروز ما ۵ روز یک‌بار بازی می‌کنیم و آنها هفته‌ای یکبار و این عجیب است.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا «هرویه میلیچ» به استقلال باز می‌گردد یا خیر گفت: از میلیچ خبر ندارم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید