آمار

امروز:
يكشنبه - 12 تير - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

 
پروین: دست گل‌محمدی در پوست گردو ماند/ امیدوارم پرسپولیس برنده داربی باشد

یک پیشکسوت فوتبال ایران با حمایت از حضور علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال عنوان کرد که علی دایی هم باید وارد شود.

علی پروین در گفت‌وگو با ایسنا، درباره داربی ۹۴  اظهار کرد: بازی سختی در انتظار پرسپولیس است چون تیم هنوز از حال و هوای فینال آسیا خارج نشده است. اگر می‌بینید تیم بعد از فینال مساوی می‌کند، همه به خاطر شکست در آن دیدار است. البته یحیی گل‌محمدی به خوبی می‌داند چطور تیمش را آماده بازی استقلال کند که  بهترین عملکرد را داشته باشد. باید قبول کرد که استقلال هم خط حمله قدرتمندی دارد و روزهای خوبی را سپری می‌کند.

وی افزود: نمی‌دانم قرارداد بازیکنان چطور بسته می‌شود که به راحتی می‌توانند جدا بشوند. الان بشار رسن رفته و دست گل‌محمدی در پوست گردو باقی مانده است. باید به فکر این مساله باشند که بازیکنان به راحتی جدا نشوند. البته بازیکنان جایگزین هم خوب هستند و می‌توانند به تیم کمک کنند. من مطمئن هستم کادر فنی پرسپولیس توانایی این را دارد در این شرایط بهترین بازی را از بازیکنان بگیرد و تیم از این وضعیت خارج بشود.

او در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی‌اش از داربی چیست؟ گفت: نمی‌شود بازی را پیش‌بینی‌کرد اما امیدوارم پرسپولیس برنده بازی باشد.

پروین تصریح کرد: برای فینال لیگ قهرمانان آسیا آن‌قدر بازی را بزرگ کرده بودند که همه ایران فینال آسیا شده بود و بازیکنان هم در آن بازی در حد و اندازه خودشان نبودند.

وی در ادامه درباره حضور علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال هم گفت: همه ما فوتبالی‌ها از حضور علی‌ کریمی حمایت می‌کنیم. به شرطی که رییس فدراسیون را انتخاب نکرده باشند. ما امیدواریم یک فرد فوتبالی رییس فدراسیون شود. یک زمانی آقای آتابای رییس فدراسیون فوتبال شد و با توجه به این که کار مدیریت کم کرده بود، آقای دیدبان را کنار خود آورد و آقای دیدبان هم بیژن معتمدی را آورد او هم حشمت مهاجرانی را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کرد و آن موفقیت‌ها به دست آمد. می‌خواهم بگویم اگر علی کریمی انتخاب شود که ان‌شاءالله اینطور است، می‌تواند موفق باشد. ما همه به دنبال این هستیم که جنس فوتبال در سر کار باشد. اگر جنس فوتبال بیاید، افراد کار بلد را کنار خود می‌آورد.

پروین ادامه داد: علی دایی هم باید وارد شود. او اعتبار فوتبال ایران است و حتی اگر دوست ندارد رییس فدراسیون فوتبال شود باید در راس فوتبال ایران باشد. چرا نباید این فوتبالی‌ها باشند؟ مهدی مهدوی‌کیا، خداداد عزیزی، مهرداد میناوند باید کنار فوتبال باشند. محمد دادگان ومحمد مایلی کهن هم باید بیاید. فوتبال باید در اختیار این افراد فوتبالی باشد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید