آمار

امروز:
سه شنبه - 14 تير - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

وزارت بهداشت تعطیلی دو هفته‌ای کشور در پی شیوع امیکرون را تکذیب کرد

 سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه مطلبی امروز به نقل از وزارت بهداشت در رسانه‌های زرد، غیررسمی و حاشیه‌ساز مبنی بر تعطیلی دو هفته‌ای کشور منتشر شد که به هیچ عنوان صحت ندارد.  

 

 به گزارش حبیب خبر و بنابر اعلام وبدا، محمد هاشمی گفت: متاسفانه مطلبی امروز به نقل از وزارت بهداشت در رسانه‌های زرد، غیررسمی و حاشیه‌ساز مبنی بر تعطیلی دو هفته‌ای کشور منتشر شد که به هیچ عنوان صحت ندارد.

 

 وی افزود: در جلسه روز گذشته ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم هایی برای کنترل این بیماری اتخاذ شد که یکی از این تصمیم ها، تفویض اختیار تعطیلی برخی مدارس در استان ها به استانداران بوده است.  

 

هاشمی ادامه داد: تصمیم های ستاد مقابله با کرونا هر هفته پس از تشکیل به ریاست رییس جمهور، اطلاع رسانی می شود. رویکرد ستاد ملی مقابله با کرونا، اقناعی، ایجابی و تشویقی است و هرگونه تصمیمی پس از بررسی همه جوانب، اتخاذ و سپس به اطلاع عموم مردم می رسد.  

 

 سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت تاکید کرد: مردم اخبار رسمی و مورد تایید را از طریق سایت وزارت بهداشت و رسانه های معتبر سراسر کشور دریافت و از توجه به شایعات بی پایه و اساس، پرهیز کنند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید