آمار

امروز:
پنجشنبه - 30 دي - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

اخطار رئیس دادگستری خوزستان به سارقان اموال عمومی

 

رییس کل دادگستری خوزستان به سارقان اموال عمومی اهواز اخطار داد.

 

حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی با اشاره به سرقت اموال عمومی اهواز اظهار کرد: همان گونه که نیروی انتظامی اعلام کرده، سارق پل فولاد در اسفندماه سال ۹۹ حین انجام سرقت، دستگیر و روانه زندان شده است. مسوولان نیز در حال پیگیری هستند تا هر چه زودتر مشکلات پل فولاد رفع شود.

 

به گزارش حبیب خبر از ایسنا، وی افزود: همه شهروندان باید نسبت به سرقت اموال عمومی حساس باشند و در کمترین زمان ممکن این موارد را به پلیس اطلاع دهند.

 

رئیس کل دادگستری خوزستان بیان کرد: مطمئنا بخش مهمی از این موارد به مدیران و دستگاه‌های مربوط برمی‌گردد که باید نظارت و حراست‌شان را افزایش دهند. نیروی انتظامی نیز باید به موقع در محل حاضر شود.

 

وی افزود: بخش قابل توجهی از سارقان وسایل مخابراتی و منهول‌های فاضلاب بازداشت شده‌اند. البته باید زمینه سرقت از بین برود؛ به طور مثال باید درب‌های منهول از نوع غیر قابل بازیافت باشد تا سارقان انگیزه سرقت نداشته باشند.

 

مرادی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: به عنوان دستگاه قضاء به سارقان به ویژه سارقان مسلح اخطار می‌دهیم. اخیرا یک مورد سرقت در دزفول داشتیم که موجب آزردگی مردم شد و به این شخص، اتهام سرقت منجر به محاربه تفهیم شد و به زودی در انتظار مجازات خواهد بود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید