آمار

امروز:
شنبه - 31 ارديبهشت - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

 مدیر حراست شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: اعضای باند سه نفره سارق حرفه‌ای سیم و تجهیزات برق شهرستان باغملک شناسایی و دستگیر شدند.

 ایوب کیانی سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: سارقان با تیراندازی به ترانس های برق و تخریب آن اقدام به سرقت سیم های شبکه فشار ضعیف می کردند که در گزارش های مردمی و با همکاری عوامل انتظامی و دستگاه قضایی، طی عملیاتی برنامه ریزی شده دستگیر شدند.

 

وی افزود : این باند سه نفره حین قطع سیم‌های برق شبکه توزیع در شهر قلعه تُل شناسایی و پس از تعقیب و گریز و درگیری مسلحانه با عوامل نیروهای انتظامی دستگیر شدند.

 

کیانی خاطرنشان کرد: سرقت سیم‌های شبکه توزیع برق، علاوه بر اختلال در پایداری شبکه برق و سلب آسایش شهروندان، موجب وارد شدن خسارت فراوان به زیر ساخت‌ها و اموال عمومی خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه  متهمان پس از دستگیری تحویل مقامات قضایی استان شدند، تصریح کرد: نیروی انتظامی و دستگاه قضا عامل ایجاد حفاظت از اموال عمومی و امنیت اجتماعی هستند.

 

 مدیر حراست شرکت توزیع نیروی برق خوزستان افزود: از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده افراد و خودروهای مشکوک اطراف پایه های برق و یا حین ارتکاب جرم، سریعا مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس و یا حراست توزیع برق در شهرستان ها گزارش دهند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید