به گزارش رکنا، سرهنگ علی اکبر حیدری معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت:۲۰ مهر ماه فردی در روستای "چاه حاجی" شهرستان نهبندان بر اثر اختلافات خانوادگی همسر خود را با سلاح شکاری به قتل رساند و متواری شد که با اعلام موضوع به پلیس بلافاصله عملیات دستگیری قاتل فراری آغاز شد.

وی بیان کرد: ماموران از همان ساعات اولیه قتل، متهم را ردگیری کردند و شواهد حاکی از این بود که متهم به ارتفاعات محل زندگی پدرش متواری شده و خود را پنهان کرده است.

مخفیگاه قاتل فراری شناسایی شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: عملیات دستگیری متهم ادامه یافت و تیم‌های عملیاتی پلیس برای دستگیری متهم اعزام شدند که قاتل فراری وقتی عرصه را بر خود تنگ دید به سمت شهر نهبندان متواری و در خیابان معلم نهبندان کمتر از ۲۴ ساعت از وقوع قتل دستگیر شد.

وی افزود: ماموران متهم را به پلیس آگاهی منتقل و از وی بازجویی کردند که قاتل فراری دستگیر شده در اظهارات خود بیان داشت بر اثر اختلافات خانوادگی با همسرش یک سلاح شکاری دست ساز را از فردی تهیه کرده و همسرش را به قتل رسانده است.

سرهنگ حیدری بیان کرد: با اعتراف قاتل فراری دستگیر شده، فروشنده سلاح شکاری غیر مجاز نیز با هماهنگی مقام قضایی در شهرستان نهبندان شناسایی و دستگیر شد که در بازرسی از منزل متهم یک قبضه سلاح شکاری به همراه ۳۳۹ فشنگ کشف شد.

وی با توصیه به شهروندان درخصوص مدیریت تصمیمات خود در زمان خشم و ناراحتی در اختلافات خانوادگی گفت: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی و روانه زندان شدند.