آمار

امروز:
شنبه - 16 اسفند - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

سرمربی استقلال خوزستان-لیگ برتر

اهواز- حبیب خبر/سیدمهدی ابوس: "داریوش یزدی" رسما با نفت مسجدسلیمان قرار داد بست و شد سر مربی تیم شهر اولین های فوتبال نفتی خوزستان. او در نخستین کلام اش به عنوان مسوول ارشد فنی تیم امیدواری داد: ان شاالله با حمایت هواداران شاهد رویدادهای خوبی برای تیم نفت مسجدسلیمان باشیم.

وقتی این خبر و کلام گفته شده را خواندم خدا را شکر کردم که یک فرزند بومی و خروجی ناب فوتبال خوزستان،  همت ازخود نشان داده و با اعتماد به نفس لبیک گویان آمده تا دراین برهه از زمان کرونا زده فوتبال، کمک حال تیم شهرش شود.

  داریوش صادقانه بله را گفت و آمد کنار تیمی که جدول لیگ برتر عیارش را در نیم فصل اول نمایان کرده است. همه اهالی فوتبال خوزستان به ویژه هواداران تیم نفت مسجدسلیمان برای این مربی جوان و دارای تجربه کار مربیگری در فضای فوتبال مسجد سلیمان، آرزوی موفقیت دارند .

به داریوش خان فوتبال شهر اولین های یاد آوری می کنیم: باید هوای تیم شهرش را داشته باشد؛ هر چند امتحان سختی پیش رو دارد، اما او می‌تواند آنچه هواداران و اهالی فوتبال انتظار دارند برآورده کند؛ به شرطی که توصیه زیر را مد نظر قرار دهد.

داریوش یزدی اگر خواهان موفقیت و ماندگاری عملکردش در فضای مربیگری فوتبال باشد، از هم اکنون در نوع برخورد و اخلاق و رفتار خود- که قبلا در هنگام مربیگری داشت- تجدید نظر کند و بیشتر زمان تفکری، بیانی و حضوری خود را معطوف به  مسایل فنی و رفع ضعف ها و آماده کردن تیم و آشنایی کامل با بازیکنان برای حضوری موفق در رقابت های دور برگشت مقابل حریفان کند.

 او مسایل تیمی مانند: مدیریت مالی و قراردادی و حواشی ریز و درشت و گفتمان مخالفان و تعاریف موافقان را از اطراف خود دور کند و هدایت چنین فاکتورهایی را به دیگران بسپارد.

ختم کلام قلم ورزش: آقا داریوش! شما آمدید تیم نفت مسجدسلیمان را از لحاظ فنی مساعدت و حمایت و به سمت و سوی موفقیت هدایت کنید. همه هواداران و اهالی فوتبال این انتظار را از شما دارند. امیدواریم مدیران و اطرافیان تیم نفت مسجدسلیمان به این مهم واقف باشند و در این مسیر، هوای سرمربی تیم را در حمایت- بدون دخالت و جلوگیری از هرگونه تنش- همراهی کنند تا ان شالله در پایان لیگ برتر بیستم فوتبال کشور یک نمره قبولی سرور انگیز کنار نام تیم نفت مسجدسلیمان و مربی بومی اش ثبت شود.

سید مهدی ابوس

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید