آمار

امروز:
سه شنبه - 14 تير - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

بازی تراکتور و پرسپولیس نیمه‌کاره ماند!

 

رفتار عجیب و زشت هواداران تراکتور باعث نیمه‌کاره ماندن دیدار این تیم مقابل پرسپولیس شد.

 

 دیدار تیم‌های تراکتور و پرسپولس در حالی از ساعت ۱۹ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز با حضور ۶۰ هزار تماشاگر در حال برگزاری بود که وقفه های زیاد به دلیل پرتاب سنگ و اشیا از روی سکوها به داخل زمین باعث نیمه کاره ماندن بازی شد!

 

در دقیقه ۵۰ این اتفاق یک بار دیگر رخ داد. در این صحنه امید عالیشاه در گوشه زمین با باران سنگ از سوی سکوها روبه‌رو شد و او نیز در پاسخ به حرکت ناشایست هواداران تراکتور شروع به پرتاب کردن سنگ به سمت سکوها کرد.

این رفتار عالیشاه با اعتراض بازیکنان تراکتور همراه شود و این سرآغازی برای درگیری بین بازیکنان دو تیم شد.

در ادامه با دخالت عوامل برگزاری بازی و نیمکت‌نشینان دو تیم قاعله درگیری‌ها در زمین به پایان رسید، ولی حدود ۱۲ دقیقه طول کشید تا داور دوباره تصمیم بر از سرگیری بازی بگیرد.

 

حجم سنگ‌هایی که به داخل زمین از سوی هواداران پرتاب می‌شد تا حدی بود که حتی عکاسان کنار زمین نیز در امان نبودند و به قسمت‌های میانی زمین آمدند.

 

بعد از حکمفرما شدن آرامش نسبی در ورزشگاه داور، حامد پاکدل از پرسپولیس و محمد مسلمی‌پور از تراکتور را به دلیل شرکت در درگیری‌ها از زمین بازی اخراج کرد.

 

در زمان توقف مسابقه ساغلام سرمربی تراکتور در وسط زمین چمن با بازیکنان پرسپولیس صحبت می‌کرد و حتی رامین رضائیان با سرمربی تراکتور صحبت کردند.

 

* مهدی کیانی کاپیتان تراکتور با التماس از هواداران تیمش می‌خواست که سنگ پرانی نکنند. 

 

* مسابقه بیش از ۱۰ دقیقه به دلیل پرتاب سنگ از سوی تماشاگران متوقف شده بود.

 

* یحیی گل‌محمدی سرمربی محروم پرسپولیس از جایگاه شیشه‌ای ورزشگاه بازی را نظاره می‌کند.

 

* هواداران تراکتور با پرتاب سنگ به سوی امید عالیشاه اجازه ندادند این بازیکن کرنر بزند و در نهایت بازیکن دیگری از پرسپولیس کرنر زد.

 

* در زمان توقف مسابقه داور محمد مسلمی پور از تراکتور و حامد پاکدل از پرسپولیس را با کارت قرمز جریمه کرد و هر دو تیم ۱۰ نفره شدند.

 

*تماشاگران تراکتور نور موبایل های خود را روشن کردند.

 

* نور افکن های ورزشگاه در دقیقه ۶۶ روشن شد.

 

*مسابقه دو تیم در حال حاضر در جریان است و تدابیر امنیتی ویژه‌ای در ورزشگاه در نظر گرفته شده است.

 

*در ادامه بازهم سنگ پرانی بازیکنان ادامه داشت و باعث شد داوران و بازیکنان از ورزشگاه فرار کنند./منابع: خبرآنلاین و همشهری آنلاین

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید