آمار

امروز:
چهارشنبه - 25 فروردين - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

 
یحیی گل‌محمدی

تماس‌های زیادی در روزهای اخیر با مدیران باشگاه و یحیی درباره انتقال چند بازیکن پرسپولیس صورت گرفته که یحیی در پاسخ به این پیشنهادها خواستار معاوضه بازیکنان تیمش شده است.

به گزارش حبیب خبر، یحیی گل محمدی دو هدف نقل و انتقالاتی ر در زمستان برای تیمش در نظر گرفت که خرید مدافع تخصصی یکی از آنها بود.  سرخ‌ها که در نیم فصل اول تنها دو مدافع تخصصی داشتند در بازی‌های پایانی فصل به ناچار  از کمال کامیابی‌نیا در این پست استفاده کردند که هافبک دفاعی سرخ‌ها کار را برای یحیی درآورد. با این همه سرمربی پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی به هر دری زد تا مدافع مورد نظرش را جلب کند. او چند گزینه مد نظرش بود که با مخالفت تیم‌های لیگ برتری حضورشان در پرسپولیس منتفی شد.

با این حال یحیی گل‌محمدی گویا در روزهای اخیر خودش دست به کار شده تا بلکه مدافع مناسب برای تیمش جذب کند. گفته می‌شود گل‌محمدی اگر تا به امروز اجازه جدایی به برخی از بازیکنانش را نداده به این دلیل است که او می‌خواهد مدافع مورد نظرش را با بازیکنانی که درخواست جدایی کرده اند معاوضه کند.

تماس‌های زیادی در روزهای اخیر با مدیران باشگاه و یحیی در خصوص انتقال چند بازیکن پرسپولیس صورت گرفته که یحیی در پاسخ به این پیشنهادها خواستار معاوضه بازیکنان تیمش شده است. سرمربی پرسپولیس حاضر شده برای خرید مدافع مورد نظرش آرمان رمضانی، سعید حسین‌پور و آریا برزگر را واگذار کند.

حسین‌پور در روزهای اخیر از چند تیم لیگ برتری از جمله نساجی، شهر خودرو و ماشین سازی پیشنهاد داشت اما دلیل تاخیر در واگذاری او همین ماجرا است. این موضوع در خصوص آرمان رمضانی و آریا برزگر دو مهاجم پرسپولیس هم صدق می‌کند. رمضانی مهاجم نیمکت‌نشین سرخ‌ها بازیکنی است که پیکان خواستار به خدمت گرفتن او شده است.

باید دید کدام تیم لیگ برتر حاضر به انتقال مدافع مورد نظر یحیی با ۳ بازیکنی خواهد شد که یحیی برای معاوضه کنار گذاشته است.

منبع: همشهری آنلاین

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید