امروز:
يكشنبه - 3 تير - 1403
ساعت :

 (شهد رسانه) خوزستان را گرفت!

"شهد رسانه" شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی برای سومین بار به کام فعالان رسانه می رود.

مدیر روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از برگزاری سومین جشنواره مطبوعاتی «شهد رسانه» در اهواز خبر داد.

به گزارش حبیب خبر، دکتر "ولید آلبوناصر" با تبریک آغاز ماه ربیع‌الاول- که بهار دل‌های مؤمنان است و رویش دوباره نشاط و شادمانی- اظهار کرد: همزمانی انتشار فراخوان سومین جشنواره شهدِ رسانه را با این ماه پُربرکت به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم همچون گذشته، خبرنگاران با نگاه خلاقانه در آفرینش آثار، در بُعد محلّی و ملّی، بازوی توسعه‌ای این صنعت شوند.

 او با اشاره به برگزاری موفّق دو دوره جشنواره مطبوعاتی شهد رسانه، تاکید کرد، تلاش بر این است که این رویداد رسانه‌ای در سومین دوره، با تاکید بر نقاط قوّت و بهره‌مندی از دیدگاه‌های استادان رسانه‌ای، بیش از پیش در ایجاد نشاط و افزایش رقابت سازنده میان اصحاب رسانه گام بردارد.

مدیر روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، استقبال رسانه‌های استانی و سراسری را از این جشنواره در دوره‌های قبلی، مطلوب ارزیابی کرد و این استقبال را پشتوانه‌ای برای صنعت نیشکر در انعکاس هر چه بهتر ظرفیت‌های صنعت نیشکر و بهره‌مندی از نظرها و دیدگاه‌های نخبگان دانست.

* آموزش تخصصی خبرنگاران حوزه نیشکر

به گفته آلبوناصر، آموزش تخصصی خبرنگاران برای شناخت و آگاهی کامل از پیچ و خم‌های صنعت نیشکر، یکی دیگر از هدف‌گذاری‌های روابط‌عمومی نیشکر در مسیر شهدِ رسانه است و این اتّفاق با توجه به نقش مؤثر رسانه‌ها در سومین جشنواره شکرستان، با بهره‌گیری از استادان برجسته روزنامه‌نگاری و برگزاری مستمر دوره‌های آموزشی محقّق خواهد شد.

او از همکاری و همراهی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، خانه مطبوعات خوزستان، نخبگان و استادان رسانه‌ای در برگزاری هر چه بهتر این رویداد مطبوعاتی قدردانی کرد و این همراهی را گامی مهم در برگزاری پرشور جشنواره و تولید محتوای موثر و مفید در حوزه صنعت نیشکر برشمرد.

مدیر روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر در پایان گفت: طبق فراخوان‌منتشر شده در سایت این شرکت، اصحاب رسانه می‌توانند آثار خود را در مدّت زمان تعیین شده به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

گفتنی است: جشنواره مطبوعاتی شهد رسانه یکی از رقابتی‌ترین جشنواره‌های مطبوعاتی خوزستان است. کشت و صنعت نیشکر حکیم فارابی میزبان نخستین دوره این رویداد رسانه‌ای بود و دومین دوره نیز در کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر برگزار شد.

فراخوان شهد رسانه ۱۴۰۲

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید