امروز:
يكشنبه - 3 تير - 1403
ساعت :

حسینی: آبفا، هزینه بیت‌المال را هدر می دهد! 

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز با اشاره به کنده‌کاری دوباره خیابان‌های شهر پس از آسفالت و هدر رفت هزینه بیت‌المال گفت: با وجود اینکه قبل از انجام آسفالت، از شرکت آبفا استعلام گرفته می‌شود اما باز هم می‌بینیم که بعد از اتمام‌ کار و صرف هزینه‌های سنگین، باز هم اقدام به حفاری معبرهای تازه آسفالت‌شده می‌کنند.

به گزارش حبیب خبر، پرویز حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حفاری‌های شرکت آبفا پس از اتمام برخی پروژه‌ها و پس از انجام آسفالت خیابان‌ها اظهار کرد: بیش از یک ماه است محدوده زیر پل میدان دانشگاه شهید چمران اهواز که به تازگی به بهره‌برداری رسیده بود، توسط شرکت آبفا حفاری شده و هنوز به همان وضعیت باقی مانده است در حالی که قرار بود این کار را در مدت چهار روز انجام بدهند.

وی گفت: خیابان امنیت در محدوده منطقه ۵ شهرداری نیز که خیابان اصلی و پر ترددی است به تازگی آسفالت شده اما باز هم شرکت آبفا این خیابان را حفاری کرده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز تصریح کرد: با وجود اینکه قبل از انجام آسفالت، از شرکت آبفا استعلام گرفته می‌شود اما باز هم می‌بینیم که بعد از اتمام‌ کار و صرف هزینه‌های سنگین، باز هم اقدام به حفاری معبرهای تازه آسفالت‌شده می‌کنند.

وی افزود: گاهی شهرداری به مصلحت شهر، بنا ندارد مجوز حفاری خیابانی را بدهد اما آنقدر از طریق استانداری و فرمانداری موضوع را پیگیری می‌کنند و فشار وارد می‌کنند و می‌گویند که خطر آبگرفتگی در این نقطه وجود دارد، که ما مجبور می‌شویم به رغم میل باطنی مجوز حفاری خیابان را صادر کنیم تا اگر خدای نکرده آبگرفتگی هم رخ بدهد، قصوری متوجه شهرداری نباشد.

حسینی گفت: از سال گذشته تاکنون ۱۰ خیابان در شهر اهواز بعد از آسفالت، دوباره توسط آبفا حفاری شده و عملا هزینه بیت‌المال به هدر رفته است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید