امروز:
پنجشنبه - 4 مرداد - 1403
ساعت :

درخشان: پرسپولیس هنوز بهترین تیم ایران است/ برای قهرمانی باید تقویت شویم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز پرسپولیس بهترین عملکرد را در بین تیم‌های ایرانی دارد اما برای موفقیت باید تقویت شود.

 

به گزارش حبیب خبر از ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی ذوب‌آهن را در زمین خودش با سه گل شکست دهد.

 

در همین راستا حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، در مورد بازی با ذوب‌آهن، درخشش مهدی عبدی، تغییرات مدیریتی و …  صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

 

بازی با ذوب آهن و یک برد قاطع خارج از خانه. این دیدار را چطور دیدید؟

به نظر من پرسپولیس بهترین نمایش چند ماه اخیر را مقابل ذوب‌آهن داشت. تیم در این دیدار از همه نظر خوب بود و به روش‌های مختلف گلزنی کرد که این موضوع جای تمجید دارد. در مجموع امیدوارم این بازی که پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن به نمایش گذاشت را در سایر دیدارها هم از پرسپولیس شاهد باشیم.

 

مهدی عبدی جوان هم به نظر می‌رسد به روزهای خوبش بازگشته. درست است؟

عبدی بازیکن خوبی است و باید قدر خودش را بداند. او پتانسیل زیادی دارد و چند بار شایستگی خودش را نشان داده و امیدوارم بتواند همین قدر موفق عمل کند و همین روند خوبش را حفظ کند.

 

درخشان: پرسپولیس هنوز بهترین تیم ایران است/ برای قهرمانی باید تقویت شویم

اما با وجود این موفقیت اخبار خوبی از تیم به گوش نمی‌رسد و حتی ممکن است یحیی گل‌محمدی هم از سمتش به خاطر این مشکلات استعفا دهد.

 

این مشکلات در پرسپولیس همیشه وجود داشته اما واقعاً برای پرسپولس خوب نیست چنین مشکلاتی داشته باشد. بازیکنان باید تمام حواسشان معطوف به بازی‌ها کنند اما این مشکلات ممکن است تمرکز آنها را هم بر هم بریزد.

 

به عنوان پیشکسوت پرسپولیس چه توقعی از مدیران جدید باشگاه دارید؟

امیدوارم آنها بتوانند این مشکلات را حل کنند چرا که بازیکنان کارشان را به خوبی انجام می دهند و باید حقشان را بگیرند. پرسپولیس برای قهرمانی تلاش می کند و نباید این مشکلات در راه قهرمانی تاثیر گذار باشد.

 

فصل نقل و انتقلات هم آغاز شد. پرسپولیس آیا نیازی به تقویت دارد؟

قطعا. در چند پست باید بازیکن بگیریم به ویژه در خط حمله. هواداران از تیم انتظار قهرمانی دارند و به همین خاطر باید بازیکنان خوبی جذب شوند تا بتوانند انتظار هواداران را برآورده کنند. پرسپولیس هنوز هم بهترین تیم ایران است اما برای موفقیت نیاز به تقویت دارد.

 

بازی با فولاد را چطور می‌بینید؟

فولاد از تیم های خوب ایران است اما پرسپولیس باید از این دیدار هم امتیازات را بگیرد تا با روحیه خوبی به استقبال تعطیلات نیم فصل برود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید