امروز:
دوشنبه - 25 تير - 1403
ساعت :

دانشی: نکبت، ذلت و بدبختی حاصل دولت روحانی است

کلیپ یا نماهنگی سیزده تیرماه ۱۴۰۳ در فضای مجازی و در اینستاگرام "سعید آتشبار" دیده می شود که از اجتماع بزرگ مدیران کارکنان و فعالان صنعت نفت جنوب در اهواز و در حمایت از دکتر "سعید جلیلی" خبر می دهد.

در این نماهنگ ابتدا "سعید آتشبار" مدیرکل روابط عمومی مناطق نفتخیز جنوب از از دلایل حمایت از "سعید جلیلی" سخن می گوید و سپس جناب "علیرضا دانشی" مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب پشت تریبون می آید و با صدای رسا می گوید: "عزیزان! هوشیار باشید. برگشت به دولت هشت سال قبل یعنی نکبت یعنی ذلت یعنی بدبختی. باید متوجه باشید. چون این ها آمدند و پشت کاندیدای ... قرار گرفتند. لذا عزیزان با همت با تلاش با رای صالح، سالم، اصلح، قدرتمند پای صندوق های رای بروید و برویم و ان شاءالله دیگران را همسو کنیم."

گفتنی است: در این اجتماع یکی از نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، یک نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی و چند تن دیگر از کارگزاران سخنرانی کردند.

این در حالی است که "در قانون انتخابات ریاست جمهوری، مقامات اجرایی از تبلیغ برای نامزد‌های انتخاباتی ممنوع هستند. چنانچه افراد قصد دارند وارد تبلیغات انتخاباتی شوند، باید مرخصی بگیرند. همینطور امکانات سازمان‌های عمومی و دولتی، نباید برای تبلیغات انتخاباتی به کار گرفته شود."

ولی می بینیم که این مورد در قانون انتخابات ریاست جمهوری نه تنها در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب کاربردی ندارد و شاید هم این شرکت از ملی شدن به درآمده و میلی شده است که جناب مدیرعامل هشدار هوشیاری می دهد که نباید به دولت هشت سال قبل برگشت که حاصل آن نکبت, ذلت و بدبختی است!

از آنجا که کارکنان مناطق نفتخیز جنوب همراه با مردم خوزستان برخلاف خواسته مدیرعامل شان عمل کردند و با آرای خود دکتر پرشکیان را به پاستور فرستادند و ممکن است دوباره گرفتار(...)! شوند؛ لطفن جناب مدیرعامل- که از این گرفتاری رها شده اند- راهکار گرفتار نشدن یا رهایی از آن را  به مردم هم آموزش دهند!!

ویدیو را می توانید در اینجا یا صفحه شخصب اینستاگرام سعید آتشبار(SAEID.ATASHBAR@) در اینجا ببینید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید