امروز:
دوشنبه - 25 تير - 1403
ساعت :

سنگ هایی برای خدمت به مردم!

 "جبلی" رییس رسانه ملی: بالای ۹۲ درصد مردم از مناظره رضایت داشتند

 بچه نفتون: "بسیار هم خوب. آفرین بر شما آمارگیران و بییندگان.

 البته نگارنده انتظار داشت بینندگان سیما بالای ۱۰۰ درصد از مناظره رضایت داشته باشند! ولی از دیدگاه جناب جبلی بالای ۹۲ درصد بوده است که شاید هم عدد بالای ۹۲ درصد، همان ۱۰۰ یا بالای ۱۰۰ درصد باشد.

 اصولن وقتی می گوییم: بیش از یا بالای ۹۲ درصد یعنی ۹۲ و نیم یا هفتاد و پنج یا این که ۹۳ یا ۹۴ و همین جور برود بالا و بالا و بالاتر و شاید هم از ۸۰ میلیون بگذرد...

 شاید هم ۹۲ بیننده به شبکه های پخش کنند مناظره پیامک زده اند و رضایت خود را ابراز کرده اند که این مورد بسیار پسندیده و لازم است از این شمار بیننده سپاسگزاری مادی شود.

 به نظر نگارنده: کارگزاران سیما میان این ۹۲ پیامک کننده یا به گفته جناب جبلی بالای ۹۲ درصد این بینندگان- که حتمن کارگزاران سیما مشاهده کرده اند که چه بینندگانی این برنامه را تماشا کرده اند- قرعه کشی انجام دهند و به بالای ۹۲ درصد یا بالای ۹۲ بیننده جوایز نفیس بدهند تا آن هایی که شبکه های خارجی را می بینند هم بیننده شبکه های داخلی ما شوند.

البته لازم است بروبچ صدا و سیما چندصد بار از روش های گوناگون به گوش و چشم و دل مردم برسانند که جوایزمان ارزشمند است تا میلیون ها ایرانی بیکار و باکار دست از انگشت زدن به شکم موش های بازی "همستر کمبت" بردارند و بیایند برای برنده شدن، شبکه های پخش کننده مناظره ها را با جان و دل نگاه کنند تا به آگاهی و دانسته های شان افزوده شود و کلن حالش را ببرند!

بی شک نامزدهای ریاست جمهوری در این مناظره ها آنچنان سنگ های بزرگ برمی دارند و نشان بینندگان و شنوندگان و حتا خوانندگان می دهند که مردم بی اختیار به وجود و نیز بودن چنین نامزدهایی- که تا حالا نبوده اند و شوربختانه هیچ مسوولیتی هم در قوای سه گانه نداشته اند و نتوانسته اند به مردم خدمات بدهند- افتخار خواهند کرد.

 به یقین، بینندگان مناظره ها تا چهار سال آینده به هیچ چیز دیگری فکر نخواهند کرد و تنها با آتش آبی همین شعارها و وعده های جان بخش، خود را گرم می کنند.

درنهایت صروزی است نامزدهای گران قدرمان پس از پایان مناظره ها و تبلیغات- که دیگر دیده نمی شوند- سنگ ها را بر زمین بگذارند که یک وقت خدای ناکرده به خودشان آسیب نرسانند!"

*۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۳  

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید