امروز:
دوشنبه - 25 تير - 1403
ساعت :

جشنواره ورزشی توسعه نیشکر به خط پایان رسید

سیزدهمین جشنواره فرزندان دختر و پسر، همسران و کارکنان زن شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی- که به مناسبت گرامیداشت سالگرد آزادسازی خرمشهر برگزار شده بود- به پایان رسید.

به گزارش حبیب خبر از روابط عمومی شرکت سدادفام نیشکر، ۸۱۲ نفر از میان فرزندان، همسران و کارکنان زن توسعه نیشکر در هشت رشته ورزشی در این جشنواره شرکت کردند.

آیین پایانی این جشنواره با حضور مهندس موسوی مدیر عامل کشت و صنعت نیشکر میرزا کوچک‌خان، مهندس نصیریان مدیر عامل کشت و صنعت سلمان فارسی، مهندس فرحمند مدیر عامل شرکت خمیرمایه و الکل رازی و مهندس مدحجاوی مدیر عامل شرکت سدادفام نیشکر برگزار شد.

در بخش آقایان تیم کشت صنعت نیشکر میرزا کوچک خان قهرمان این جشنواره شد و پس از آن کشت و صنعت های امیرکبیر و دعبل خزاعی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش بانوان نیز تیم کشت و صنعت میرزا کوچک خان در مقام نخست ایستاد و پس از آن تیم های کشت و صنعت امیر کبیر و سدادفام در مقام های دوم و سوم قرار گرفتند.

این جشنواره با مشارکت پرشور خانواده‌های نیشکری همراه بود و شماری از بازیکنان دختر و پسر با نمایش مهارت‌های عالی و استعداد ناب خود نشان دادند که آینده درخشانی دارند. شرکت سدادفام نیشکر میزبان این جشنواره و برگزاری بازی‌ها را برعهده داشت.

مدیر عامل شرکت سدادفام هدف از برگزاری این جشنواره و سایر مسابقات ورزشی را جذب هر چه بیشتر کارکنان و خانواده‌های آنان به ورزش و گسترش رقابت سالم و تندرستی بین کارکنان و خانواده های آنان دانست.

مهندس "علی مدحجاوی" از حمایت‌های بی وقفه ورزش کارگری خبر داد و افزود: شرکت سدادفام از هرگونه کمکی برای رفاه حال کارگران، کارکنان و خانواده‌های آنان دریغ نخواهد کرد.

او افزود: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی ورزش کارگری را به طور جدی دنبال و حمایت می کند، به گونه ای که هم‌اکنون بیش از 1300 ورزشکار نیشکری در رشته‌های مختلف فعالیت می کنند و شماری زیادی از آنان در لیگ‌های کارگری استان و کشور حضور فعال دارند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید