امروز:
پنجشنبه - 4 مرداد - 1403
ساعت :

 تماس با تهران، دو پرسپولیسی در راه چین

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس با سفر دو بازیکن تیمش به چین بلافاصله بعد از دیدار با النصر موافقت کرد.تماس با تهران، دو پرسپولیسی در راه چین

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال اعزامی ایران به بازی های آسیایی هانگژو با 17 بازیکن کار خود را ادامه می دهد و آماده مسابقه با عربستان در روز 28 شهریورماه خواهد شد. غیبت برخی نفرات در سفر به چین طی روزهای گذشته حاشیه هایی را به وجود آورده است.

یاسین سلمانی و محمد عمری دو بازیکن پرسپولیس هستند که به خاطر بازی تیم باشگاهی خود مقابل النصر عربستان مجوز سفر به هانگژو را از سوی سرخپوشان دریافت نکردند. البته غیبت آنها در هانگژو هماهنگ شده بود و قرار است آنها به زودی راهی چین شود.

در تماسی که رضا عنایتی سرمربی تیم ایران دربازی های آسیایی با یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برقرار کرده، موافقت سلمانی و عمری در هانگژو بعد از دیدار با النصر صادر شده است.

پرسپولیس از ساعت 21:30 روز سه شنبه 28 شهریورماه مقابل النصر عربستان قرار می گیرد و طبق هماهنگی صورت گرفته سلمانی و عمری بعد از بازی عازم فرودگاه امام خمینی(ره) تهران خواهند شد تا به چین بروند.

سلمانی و عمری با توجه به شرایط سفر خود دیدار با عربستان را از دست خواهند داد اما اگر طبق برنامه به چین بروند، می توانند مقابل ویتنام در دومین بازی دور گروهی حاضر باشند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید