امروز:
دوشنبه - 13 آذر - 1402
ساعت :

بازگشت مسی به بارسلونا جدی‌تر از همیشه

معاون باشگاه بارسلونا تماس با این فوق ستاره برای بازگشت به این تیم را تایید کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ال موندو، آیا بازگشت هیجان انگیز لیونل مسی فوق ستاره به بارسلونا اتفاق خواهد افتاد. همان طور که رافا یوسته، نایب رییس بارسا تایید کرد: آنها با ستاره آرژانتینی در تماس هستند.

بر این اساس به گفته معاون باشگاه بارسلونا، سران بارسا با لیونل مسی فوق ستاره سابق خود در مورد بازگشت این بازیکن ۳۵ ساله به باشگاه در تماس هستند.

طبق گزارش رسانه های اسپانیایی، رافا یوسته درباره بازگشت لیونل مسی به بارسلونا گفت: قصه های زیبا در زندگی نیاز به یک پایان خوش دارند. البته ما با مسی در تماس هستیم.

قرارداد لیونل مسی با پاری سن ژرمن پس از این فصل به پایان می رسد. او در تابستان ۲۰۲۱ مجبور شد پس از حدود ۲۱ سال با اشک از بارسلونا جدا شود.

 این باشگاه بسیار بدهکار دیگر نمی‌توانست از عهده مخارج این بازیکن  برآید. ژاوی نیز توضیح داد که اکنون زمان صحبت در مورد بازگشت مسی نیست اما او اولین کسی خواهد بود که هر کاری برای بازگشت او انجام می دهد.

بارسا در حال حاضر علناً در مورد بازگشت مسی صحبت می کند و این یعنی مذاکرات بین دو تیم بسیار جدی شده است. مدت هاست که در مورد آینده مسی گمانه زنی می شود.

 از نظر ورزشی، اوضاع با پاری سن ژرمن آنطور که انتظار می رفت پیش نرفت و مسی نیز در لیگ قهرمانان اروپا در مرحله یک هشتم نهایی مقابل بایرن شکست خورد. او اخیراً توسط هواداران پاری سن ژرمن "هو"شد.

* گمانه زنی ها در مورد بازگشت به آرژانتین یا انتقال به عربستان سعودی

جدای از انتقال به  نیولز اولد بویز که اولین باشگاه لیونل مسی بوده است، گمانه زنی هایی در مورد حضور در لیگ آمریکا نیز شنیده شده است. علاوه بر این، یک پیشنهاد نجومی از الهلال عربستان نیز گفته می شود به دست مسی رسیده است. الهلال عربستان مشتری جدی مسی است و این باشگاه حاضر است بالاترین رقم تاریخ را به این بازیکن بدهد.

مسی در سال ۲۰۰۰ از روساریو به بارسلونا رفت و با کاتالان ها تبدیل به یک فوق ستاره شد. او در ۷۷۸ بازی برای بارسا ۶۷۲ گل به ثمر رساند و ۳۵ عنوان قهرمانی را با این باشگاه به دست آورد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید