امروز:
پنجشنبه - 18 خرداد - 1402
ساعت :

مطهری: تلاشی برای حل مشکل استقلال ندیدم! 

بازیکن استقلال از وضعیت پیگیری مدیران باشگاه در پرونده مطالبات استراماچونی انتقاد کرد.

به گزارش حبیب خبر از ایسنا، استقلال جمعه در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با نتیجه دو بر صفر از سد ذوب آهن عبور کرد.

ارسلان مطهری، بازیکن استقلال پس از این بازی در واکنش به احتمال بالای حذف آبی‌پوشان از آسیا اظهار کرد: این که هرچه دل تنگم می‌خواهد بگویم که صحبت همه است. ما کارمان را انجام می‌دهیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و هوادار شاد شود. این زشت است که شما طوری رفتار می‌کنید که انگار همه به جز شما مقصر هستند و فقط شما خوب هستید.

نمی‌دانم چه بگویم. من تصمیم داشتم تا آخر فصل صحبت نکنم اما اگر الان مصاحبه نکنم، در حق تیمم جفا کرده‌ام.

او افزود: ما از زمانی که آقای استراماچونی رفته چه قدر زمان داشتیم که طلب ایشان را پرداخت کنیم؟ آن موقع دلار چند بوده و الان چند است؟ با این حال خیلی پول زیادی نیست. فکر می‌کنم این تیم دولتی است و باید به این ماجرا ورود کند تا حل شود.

بازیکن استقلال در واکنش به این که حتی اگر پول لازم برای پرداخت طلب استراماچونی فراهم شود، فرصت برای واریز پول به حساب این مربی ایتالیایی وجود ندارد؟ گفت: این نظر همه ماست و چه بگویم؟

مطهری در پاسخ به این سوال که چرا روشن‌گری نمی‌کند و وارد جزئیات نمی‌شود، بیان کرد: ما هیچ چیزی نمی‌دانیم. اگر چیزی بگویم، دروغ گفته‌ام. ما به دنبال مقصر نیستیم بلکه به دنبال حل مشکل هستیم.

 این تیم ۳۰، ۴۰ میلیون هوادار دارد. این که ما اعتصاب می‌کنیم و تمرین نمی‌کنیم، به خاطر این نیست که به دنبال پول خودمان هستیم، هر جای دنیا فوتبال به این شکل است که باید آرامش بازیکن حفظ شود که بتواند عملکرد خوبی داشته باشد و هوادار حالش خوب باشد.

وقتی یک عضو از این خانواده وظیفه‌اش را درست انجام ندهد، این زنجیره پاره می‌شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا تلاشی برای حل مشکل استقلال برای حضور در آسیا دیده؟ تصریح کرد: من به هیچ وجه تلاشی برای حل مشکل ندیدم.

بازیکن استقلال در واکنش به این که مدیران تنها به خاطر این کار می‌کنند که نامشان سر زبان‌ها بیفتد و باشگاه اهمیتی برایشان ندارد؟ اظهار کرد: حرف‌تان قشنگ بود. جواب‌تان در سوالتان هست.

مطهری در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا حق را به هواداران می‌دهد که علیه علی فتح‌الله‌زاده و وزیر ورزش شعارهایی در بازی امشب سر دادند. گفت: ۱۰۰ درصد باید به حرف هواداران توجه کرد. کسی نیامده من را وسط زمین بگذارد و بگوید فوتبالیست شو. من در ساختمان مخروبه، مغازه مخروبه و نیمه‌کاره خوابیدم.

من در یک اتاق ۱۲ متری ته سازمان آب اسلامشهر خوابیدم. من در یک اتاق ۳۰ متری با ۱۳ نفر آمدم زندگی کرده‌ام. وقتی می‌گوییم حق‌مان را می‌خواهیم به خاطر سختی‌ای است که کشیده‌ایم. من نمونه یک خروار هستم. فوتبالیستی که سختی کشیده، هر چه بگیرد نوش جانش است.

به خاطر همین هم باید در داخل زمین از جان مایه بگذاریم که دل هوادار شاد شود. نمی‌خواهم چیزی بگویم که از من خوش‌تان بیاید، این یک حقیقت است.

او در پاسخ به این سوال که آیا وزیر ورزش باید به مشکل استقلال ورود می‌کرد؟ بیان کرد: باید واکنش نشان می‌دادند. همیشه حق با هوادار است چرا که صاحب اصلی این تیم هستند. هوادار اعتبار فوتبال است. بالای تمام اسامی باشگاه‌ها، هوادار است که اعتبار می‌دهد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید