امروز:
پنجشنبه - 30 شهريور - 1402
ساعت :

قلعه‌نوعی: نسل آینده تیم ملی شما هستید

نخستین اردوی تیم فوتبال نوجوانان در سال جدید با حضور سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان آغاز شد.

به گزارش حبیب خبر از ایرنا، تیم فوتبال نوجوانان کشورمان در فاصله ۳ماه مانده به آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا مشغول پیگیری برنامه‌های آماده‌سازی خود برای شرکت در این رقابت ها به میزبانی کشور تایلند است.

باتوجه به برنامه‌ریزی کادرفنی تیم ملی نوجوانان، نخستین اردوی نوجوان از امروز در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال آغاز و تمرینات این تیم به مدت ۹ روز برگزار خواهد شد.

اما تمرین امروز نوجوانان یک میهمان ویژه داشت. امیر قلعه‌نوعی سرمربی تیم ملی ایران که دقایقی برای نوجوانان صحبت کرد.

او در جمع نوجوان گفت: مهم ترین موضوعی که باید قدردان آن باشید، داشتن چنین سرمربی و کادرفنی اخلاق مدار است. روزی که من در حال پذیرفتن مسوولیت تیم ملی بودم صحبت از تیم شما شد و به من گفتند که یک تیم بسیار خوب به عنوان پشتوانه مناسب برای تیم ملی وجود دارد.

وی افزود: تیم فوتبال جوانان متاسفانه در جام ملت‌های زیر ۲۰سال آسیا بدشانسی آورد، با این حال یکی از بازیکنان آن تیم را به تیم ملی دعوت کردیم. اما آن روز محوریت اصلی صحبت روی آینده‌سازی تیم آقای عبدی و شما بود که امیدوارم این اتفاق بیفتد.

سرمربی تیم ملی افزود: پیش از هر چیز به خاطر سلامتی و استعدادی که خداوند به شما عنایت کرده باید شکرگزار باشید، چرا که به وسیله این نعمت قادر خواهید برای خودتان، خانواده، جامعه و نزدیکان اقدامات مثبت زیادی انجام بدهید.

نکته بسیار مهم بعدی این است که پیش از فوتبالیست خوب بودن، انسان خوبی باشید. احترام به بزرگ تر و پدر و مادر جزو اولویت‌های اصلی شما باید باشد.

قلعه‌نوعی تصریح کرد: به دلیل اختلاف سنی شاید بازی‌های حسین عبدی را به خاطر نداشته باشید اما او جزو بهترین هافبک دفاعی‌های تاریخ ایران بود. در چندین بازی رو به روی هم قرار گرفتیم و کار برای بازیکن رو به رویش بسیار سخت بود.

وی در پایان گفت: برای شما آرزوی موفقیت دارم. مطمئنا کار آقای عبدی و همکارانش با شما سخت‌تر از کار ما در تیم ملی بزرگسالان است، چراکه شما باید نسل آینده فوتبال ایران را بسازید و تضمین کنید.

 فدراسیون فوتبال هم حساب ویژه‌ای روی شما کرده است. اگر شرایط فراهم باشد بازی‌های تدارکاتی شما را نیز از نزدیک دنبال خواهم کرد. ان شاالله همگی بتوانیم دل مردم عزیز کشورمان را شاد کنیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید