امروز:
دوشنبه - 15 خرداد - 1402
ساعت :

 دیدار معوقه تیم های فوتبال فولاد و گل گهر از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی امروز جمعه برگزار می شود.

 به گزارش حبیب خبر از ایسنا، این بازی از ساعت ۱۶:۳۰ امروز جمعه در ورزشگاه سردار شهید سلیمانی سیرجان برگزار می شود، بازی که به دلیل حضور فولادی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاد تا امروز تکلیف تیم صعودکننده به مرحله بعد و حریف پرسپولیس در یک چهارم نهایی مشخص شود.

گل گهر در حالی پا به میدان رقابت با فولاد می گذارد که به تازگی در راس کادرفنی خود دچار تغییراتی شده و امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده است، البته به خواسته قلعه نویی او امروز هم روی نیمکت سیرجانی ها می نشیند و بعد رسما جدا می شود.

مطمئنا قلعه نویی در بازی خداحافظی خود نمی خواهد بازنده باشد و می خواهد با برد و خاطره شیرین سیرجان را به مقصد کمپ تیم ملی در تهران ترک کند.

در آن سوی میدان نیز فولادی قرار دارد که این تیم هم به تازگی منصوریان را روی نیمکت خود داشته است، منصوریانی که در سه بازی لیگ برتر با فولاد به یک برد، یک تساوی و یک شکست دست پیدا کرده و در حالی در جدال با امیر قلعه نویی سرمربی سابق خود در استقلال قرار گرفته است، که به دنبال برد از این بازی بوده تا فولادی را که دست شان از کسب سهمیه آسیایی از طریق لیگ کوتاه است، حداقل در جام حذفی به جام و آسیا برساند.

این بازی باتوجه به رو در رویی منصوریان و قلعه نویی و نیز انگیزه دو سرمربی برای فتح این مرحله، می تواند دیدنی و جذابی باشد.

برنده این تقابل حساس در مرحله بعد جام حذفی با یک قرعه دشوار رو به رو است.

با قرعه‌کشی انجام شده، پرسپولیس انتظار یکی از این دو تیم را در یک چهارم نهایی می‌کشد و گل گهر و فولاد در مرحله بعد با قرعه به مراتب دشوارتری رو به رو هستند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید