امروز:
يكشنبه - 3 تير - 1403
ساعت :


ترکیب احتمالی ولز مقابل ایران

 

تیم ملی ولز با گروهی از بازیکنان با تجربه و جوان راهی جام جهانی شده تا بعد از ۶۴ سال نتایج درخشانی را در این رقابت‌ها کسب کند.

 

به گزارش حبیب خبر از ایسنا، تیم ملی ولز در سالیان گذشته تبدیل به یکی از تیم‌های شگفتی‌ساز شده و با نسل جدید فوتبالیست‌های خود توانست بعد از ۶۴ سال به جام جهانی صعود کند و این بار مردم ولز امیدوارند این کشور کوچک که در بریتانیا واقع شده است، از گروه خود صعود کند.

 

تیم ملی ولز در دومین دیدار خود در جام جهانی به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت.

تیم اژدها به رهبری راب پیج توانسته نتایج خوبی را در دیدارهای گذشته خود به دست آورد و تیم قدرتمندی به لحاظ جدول فیفا و همینطور داشتن ستاره‌های باکیفیت محسوب می‌شود.

 

راب پیج در روزهای گذشته ترکیب ۲۶ نفره ولز را اعلام کرد که نام گرت بیل به عنوان کاپیتان و فوق ستاره این تیم و همینطور آرون رمزی هم دیده می‌شود.

 

در این گزارش نگاهی به نفرات دعوت شده و اصلی تیم ملی ولز خواهیم داشت و ترکیب احتمالی این تیم را مرور خواهیم کرد:

 

تیم ملی فوتبال ولز

در بین ۲۶ بازیکن نهایی راب پیچ برای جام جهانی ۲۰۲۲، چندین ستاره دهه گذشته این تیم دیده می‌شود و شگفتی‌های کمی وجود دارد.

گرت بیل مثل همیشه در مرکز توجهات قرار دارد و پیچ اصرار دارد که او هیچ نگرانی‌ای از بابت وضعیت بدنی بیل (که چندی قبل مصدوم شده بود) ندارد.

 

ستارگان مطرحی مانند وین هنسی، جو آلن، آرون رمزی، دن جیمز، کریس گانتر و بن دیویس شامل این ترکیب هستند.

بازیکنان جوان‌تری مانند هری ویلسون، اتان آمپادو و برنان جانسون نیز به تیم ملی ولز دعوت شده‌اند.

 

بیشتر بازیکنان حاضر در تیم ملی ولز در به صعود این تیم به یورو ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ نقش داشته‌اند.

هر چند نام‌های جوان‌تری هم وجود دارند که می‌تواند داستان خود را در جام جهانی خلق کنند.

 

نقاط قوت

ولز در مرحله مقدماتی جام جهانی پس از باخت در دیدار نخست خود مقابل بلژیک در گروه E بدون شکست باقی ماند و چهار امتیاز از جمهوری چک، تیم حاضر در نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ به دست آورد.

شاگردان پیج روحیه عالی خود برای غلبه بر اتریش و اوکراین را در پلی‌آف نشان دادند. این مساله آن‌ها را به یک تیم سرسخت در برابر شکست خوردن تبدیل کرده است.

 

نکته دیگر درباره ولز، نقش الهام‌بخش گرت بیل در تیم ملی است که هر سه گل کشورش را در مرحله پلی‌آف صعود به جام جهانی مقابل اتریش و اوکراین به ثمر رساند.

 

نقاط ضعف

همانقدر که بیل یک بازیکن الهام بخش و کلیدی برای این تیم است، این سوال پیش می‌آید که اگر بیل آماده نباشد و آرون رمزی روزی خوبی را سپری نکند، چه کسانی برای بیل گلزنی می‌کنند؟

 

ولز در ۱۰ بازی مقدماتی خود در گروه E و پلی آف ۱۷ گل به ثمر رساند و بیل مسئول ۶ گل از آنها بود. آرون رمزی که با دوران اوج خود فاصله دارد، ۳ گل زد.

 

ترکیب احتمالی ولز در جام جهانی:

ترکیب (۱-۲-۴-۳): هنسی - دیویس، مفام، رودون - آمپادو، رمزی، ویلیامز، رابرتس - جیمز، جانسون - بیل.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید