آمار

امروز:
چهارشنبه - 13 مهر - 1401
ساعت :

ورزش

مجدمی: امکانات تیم‌های نفتی مثل استقلال و پرسپولیس نیست اما می‌جنگیم

 هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: امکانات تیم‌های نفتی مثل تیم‌های صنعتی و استقلال و پرسپولیس نیست ولی می‌جنگیم و قطعا به رده‌های بالای جدول فکر می‌کنیم.

 

 به گزارش حبیب خبر، مسلم مجدمی در گفت‌وگو با ایسنا درباره برد نفت در هفته اول مقابل مس کرمان، اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود و ما کارمان را خیلی خوب شروع کردیم.

 به نظر من بازی یک‌طرفه و به سود ما بود و دقیقاً می‌دانستیم از این بازی چه می‌خواهیم و با توجه به این‌که بازی در زمین‌مان خودمان بود همگی سه امتیاز بازی را می‌خواستیم. فکر نمی‌کردم این بازی 5 گل داشته باشد اما شرایط به صورتی پیش رفت که بازی پرگلی شد.

 

 وی ادامه داد: صددرصد تفکرات آقای مهاجری تأثیر بسیاری بر روی تیم گذاشته است و به نظر من او در یارگیری عجله نداشته است و به صورتی بازیکن گرفته است که با سیستم کاری‌اش جواب بدهد و به همین دلیل بازیکنان جذب شده می‌توانند تاکتیک این سرمربی را اجرا کنند.

 

 هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: تیم‌های مدعی نسبت به بودجه‌شان یارگیری‌های خوبی داشته‌اند و به صورتی مشخص هستند اما تیم‌های نفتی همیشه مشکلات خاص خودشان را دارند و نسبت به شرایط‌شان بازیکن جذب می‌کنند و امکانات‌شان مثل تیم‌های صنعتی و استقلال و پرسپولیس نیست ولی می‌جنگیم زیرا بازیکنان و کادر فنی خوبی داریم و قطعاً به رده‌های بالای جدول فکر می‌کنیم.

 

 وی تاکید کرد: ما از ابتدا می‌دانستیم که مشکلاتی وجود دارد اما همه مسوولان استانی باید پای کار بیایند و کمک کنند و بارها گفته‌ایم نفت‌مسجدسلیمان دلخوشی این شهر است و با توجه به محرومیت‌هایی که خود این شهر دارد باید همه کمک کنند تا نتایج تیم باعث خوشحالی و دلگرمی مردم مسجدسلیمان شود.

 

مجدمی خاطرنشان کرد: امیدوارم از هفته دوم به بعد شاهد حضور هواداران در ورزشگاه‌ها باشیم.

به نظر من بازی با هوادار جذاب‌تر و زیباتر است. امیدوارم از هفته دوم هواداران نفت را ببینیم که مطمئناً در روند نتیجه‌گیری ما تأثیر فراوانی خواهد داشت.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید