امروز:
دوشنبه - 13 آذر - 1402
ساعت :

کی‌روش و اسکوچیچ

 

رسانه مصری به بازگشت سرمربی پرتغالی به نیمکت تیم ملی ایران واکنش نشان داد.

 

به گزارش حبیب خبر از همشهری‌آنلاین، اختلافات چند روز گذشته در تیم ملی آینده دراگان اسکوچیچ سرمربی کشورمان را تحت‌الشعاع قرار داده است و در همین زمینه شایعات بازگشت کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی به نیمکت تیم ملی ایران قوت بیشتری گرفته است.

 

به همین خاطر سایت «فی گول» مصر درباره مذاکره فدراسیون ایران با سرمربی سابق مصر این طور نوشت: فدراسیون فوتبال ایران طبق گزارش‌های رسیده به صورت مستقیم با کارلوس کی‌روش وارد مذاکره نشده ولی به دلیل اختلافات در فدراسیون این کشور دراگان اسکوچیچ سرمربی کنونی ایران در آستانه برکناری قرار دارد.

 

کی‌روش در سال ۲۰۱۹ ایران را ترک کرد و بعد از آن مارک ویلموتس هدایت تیم ملی را برعهده گرفت ولی در مدت کوتاه حضورش نتایج بدی گرفت و در نهایت از این تیم جدا شد.

 

دراگان اسکوچیچ جانشین ویلموتس روی نیمکت تیم ملی ایران شد و موفق شد با کسب نتایج عالی در مقدماتی جام جهانی ایران را برای ششمین بار به جام جهانی برساند.

 

اکنون به دلیل اختلافات در فدراسیون فوتبال ایران کارلوس کی‌روش گزینه اصلی بازگشت به ایران شده ولی هنوز چیزی رسمی نیست. کی‌روش در زمان حضورش در تیم ملی مصر موفق شد این تیم را نایب قهرمان آفریقا کند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید