آمار

امروز:
دوشنبه - 17 مرداد - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

صیادمنش

 

ظاهرا با انتقال لژیونر ملی‌پوش سود هنگفتی به باشگاه استقلال می‌رسد.

 

اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان بعد از عملکرد خوبش در نیم فصل حضورش در هال سیتی رضایت مدیران باشگاه انگلیسی را جلب کرد.

 

باشگاه هال سیتی در نهایت تصمیم گرفت قرارداد قرضی صیادمنش را دائمی کند و از ماه گذشته برای خرید مهاجم ملی پوش ایرانی با فنرباغچه وارد مذاکره شد.

 

طبق گزارش های رسیده از ترکیه و انگلیس هال سیتی با پرداخت ۲.۲ میلیون یورو قرار شد صیادمنش را جذب کند اما به نظر می رسد اصرار باشگاه فنرباغچه برای بالا بردن مبلغ فروش ستاره ایرانی جواب داده است.

 

در همین زمینه آکون ایلیچالی مدیر ترکیه‌ای باشگاه هال سیتی درباره مبلغ خرید دو بازیکن فنرباغچه افشاگری کرد و رقم خرید صیادمنش را بسیار بالاتر دانست.

 

آکون ایلیچالی اعلام کرد: برای انتقال اللهیار صیادمنش و اوزان توفان ۷.۵ میلیون یورو به فنرباغچه پرداخت کرده است.

 

طبق اعلام مالک باشگاه هال سیتی برای خرید صیادمنش ۴.۵ میلیون یورو به فنرباغچه پرداخت کرد و برای اوزان توفان هم ۳ میلیون یورو.

 

طبق اعلام مدیریت باشگاه استقلال صیادمنش بندی در قراردادش دارد که در صورت فروش دائمی این بازیکن از سوی باشگاه فنرباغچه ۲۰ درصد از سود فروش این بازیکن به باشگاه تهرانی می‌رسد.

 

با توجه به پرداخت ۴.۵ میلیون یورو بابت خرید صیادمنش از سوی باشگاه هال سیتی سهم باشگاه استقلال از فروش این بازیکن ایرانی دو برابر شده است.

 

به این ترتیب آبی ها رقمی در حدود ۹۰۰ هزار یورو ( حدود ۳۰ میلیارد تومان) از این انتقال دریافت خواهند کرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید