آمار

امروز:
چهارشنبه - 26 مرداد - 1401
ساعت :

گوناگون

سا پینتو

 

سرمربی پرتغالی استقلال بزودی تکلیف ۶ بازیکن قرضی این تیم را مشخص می‌کند.

 

به گزارش حبیب خبر از همشهری‌آنلاین، یکی از اصلی‌ترین اهداف ساپینتو به عنوان سرمربی جدید استقلال در زمان کوتاهی که از نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده تعیین تکلیف ۶ بازیکن این تیم است که بصورت قرضی راهی تیم‌های دیگر شدند.

 

متین کریم‌زاده مدافع چپ پایی بود که با نظر فرهاد مجیدی و موافقت خودش راهی نساجی شد، امین قاسمی‌نژاد به عضویت تیم گل‌گهر در آمد، آرش رضاوند در فولاد توپ زد، فردین رابط راهی شهرخودرو شد، سینا خادم‌پور به نفت مسجد سلیمان رفت و زکریا مرادی بازیکن - سرباز تیم ملوان بود و با این تیم به رقابت‌های لیگ برتر صعود کرد.

 

این بازیکنان امروز از نظر قراردادی بازیکن استقلال هستند و هریک از آنها می‌توانند این شانس را برای خود قائل باشند که نظر نهایی درباره آنها توسط سرمربی جدید داده شود.

 

می‌توان این فرضیه را هم در نظر داشت که شاید یک یا چند نفر از این ۶ بازیکن با نظر ساپینتو شانس بازی کردن در فصل بیست و دوم لیگ برتر را با پیراهن استقلال داشته باشند.

 

سرمربی جدید استقلال بر اساس برنامه اعلام شده روز دوشنبه وارد تهران می‌شود و یکی از مهم‌ترین وظایف او در روزهای اولیه حضورش در تهران، مشخص کردن تکلیف این ۶ بازیکن در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

گمانه‌زنی‌های اولیه بر این اساس است که در بین این نفرات آرش رضاوند و فردین رابط شانس بیشتری برای قرار گرفتن در لیست فصل آینده استقلال دارند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید