امروز:
پنجشنبه - 18 خرداد - 1402
ساعت :

بازیکنی که گل‌محمدی باید به خاطرش پاسخگو باشد/ پرداخت یورویی برای هیچ

 

 یکی از بازیکنان پرسپولیس در شرایطی جدا شد که در طول دو سال حضور در جمع سرخپوشان، کار مثبتی برای تیم انجام نداد.

به گزارش ایرنا، مهدی مهدی‌خانی بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس از جمله نفراتی بود که پس از حضور یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس به جمع سرخپوشان اضافه شد.

 

این بازیکن در شرایطی به جمع سرخپوشان پیوست که با درخشش در تیم جوانان ایران از نیروی‌زمینی به پدیده مشهد منتقل شد و در ترکیب این تیم هم عملکرد خوبی داشت تا با توجه به سن و سالش به تیم واراژدین کرواسی که به تازگی به لیگ دسته اول این کشور آمده بود، منتقل شود.

 

مهدی‌خانی اما در فوتبال اروپا نتوانست چندان موفق باشد و تقریبا در این تیم نیمکت نشین بود.

 

در اوایل لیگ بیستم و زمانی که پرسپولیس با مشکل گلزنی مواجه بود و عیسی آل کثیر هم دوران محرومیت را سپری می‌کرد، گل‌محمدی به فکر جذب مهدی‌خانی افتاد.

او به در شرایطی به پرسپولیس پیوست که باشگاه مبلغ ۵۰ هزار یورو بابت صدور رضایت نامه او به تیم کروات پرداخت کرد و قرارداد ۲ ساله‌اش نیز در مقایسه با قرارداد سایر بازیکنان هم سن و سالش به شکل قابل توجهی بالاتر بود.

 

آن هم به خاطر اینکه یحیی گل‌محمدی روی جذب او تاکید داشت. مهدی‌خانی به پرسپولیس پیوست اما به یک نیمکت‌نشین تبدیل شد و در خیلی از مسابقات حتی در فهرست تیم هم قرار نداشت.

در این شرایط، گل‌محمدی باید پاسخگو باشد که چرا به جذب بازیکنی تاکید داشت که برای خرید او باشگاه مجبور به پرداخت یورو شد اما او هیچ کارایی برای سرخپوشان نداشت.

 

در نهایت مهدی‌خانی بدون عملکرد مثبت و با وجود هزینه بالا از جمع سرخپوشان جدا شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید