امروز:
پنجشنبه - 3 اسفند - 1402
ساعت :

مربی سابق استقلال درباره شرایط تیم سخنانی بر زبان راند.

 

به گزارش حبیب خبر، عبدالصمد مرفاوی مربی سابق استقلال در گفت‌وگو با ایلنا درباره شرایط استقلال گفت: شرایط این تیم خوب است آنها در این هفته از مسابقات هم توانستند در مقابل هوادار به پیروزی برسندالبته بازی بسیار سختی بود و با توجه به اینکه استقلال در شرایط آ‌مادگی آن هم به دلیل دور بودن از تمرینات قرار نداشت اما در نهایت سه امتیاز بازی را کسب کردند.

 

وی ادامه داد: استقلال روی نوار پیروزی قرار داشت اما این داستان کرونا باعث شد در کار گروهی این تیم وقفه بیفتد اما به هرحال با جذب بازیکن جدید مطمئنا شرایط تغییر خواهد کرد.

 

مربی سابق استقلال درباره رای کمیته استیناف که به سود استقلال در ماجرای پرونده بازیکن گابنی گل گهر اعلام شد تصریح کرد: کمیته انضباطی و کمیته استیناف بر اساس شواهد موجود رای دادند البته نباید فراموش کنیم که همین کمیته‌ها سه سال قبل رای به باختن استقلال در سوپرجام دادند اما من نمی‌دانم چرا باشگاه‌های دیگر درباره این حکم اظهارنظر می‌کنند که ربطی به آنها ندارد.

مگر دو سال قبل که بازی پرسپولیس و سپاهان برگزار نشد و فدراسیون پرسپولیس را برنده کرد بقیه تیم‌ها اعتراض کردند. اما یک موضوعی مرا ناراحت می‌کند و آ‌ن هم حضور شخصی در مدیریت باشگاه استقلال است.

 

مرفاوی افزود: همین آقایی که در سال 97 حکم محکومیت استقلال را داد و الان در استقلال مسوولیت دارد این واقعا ناراحت‌کننده است. این آقا حالا چطوری استقلالی شده و از منافع این تیم دفاع می‌کند؟! چرا باید آقای فتاحی که خیلی‌ها می‌گفتند علیه استقلال است الان در این باشگاه سمت داشته باشد؟!

این باعث شده که خیلی از پیشکسوتان استقلال ناراحت شوند.

 

سرمربی سابق استقلال افزود: چندی پیش پیشکسوتان استقلال را دعوت کردند و از ما خواستندکه از تیم انتقاد نکنیم اما حالا همین چند روز پیش اقایان می‌گویند فرگوسن‌های وطنی. همین فرگوسن‌های وطنی عمر و جوانی‌شان را در این استقلال گذرانده‌اند. هنوز هم با باخت‌های این تیم ناراحت می‌شویم.

 

مرفاوی درباره اینکه استقلال توانایی قهرمان شدن در لیگ برتر را دارد خاطرنشان کرد: با این پتانسیل بازیکن استقلال امسال می‌تواند یکی از تیم‌های مدعی و حتی رسیدن به جام باشد استقلال کمی نیاز به تمرکز دارد که فکر می‌کنم این تیم در حال حاضر شرایطش از همه لحاظ مناسب است.

 

پیشکسوت فوتبال ایران در پایان درباره صعود تیم ملی به جام جهانی گفت: تیم ملی شرایط خوبی داشت و با این پتانسیل بازیکن حقش حضور در جام جهانی بود درست است که ما الان به جام  جهانی صعود کرده‌ایم اما دغدغه ما باید عملکرد مناسب در این مسابقات باشد با کمی تلاش و همت می‌توانیم از این مرحله صعود کنیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید