مدیرعامل سرخ‌ها تحت فشار هواداران

دایی جایگزین گل‌محمدی می‌شود؟

دایی جایگزین گل‌محمدی می‌شود؟

 

خبرورزشی نوشت: هواداران پرسپولیس به شدت نگران آینده تیم شان هستند و علیه مدیرعامل جدید این باشگاه موضع گرفتند.

 

پرسپولیس به عنوان قهرمان ۵ دوره اخیر لیگ برتر اصلا اوضاع خوبی ندارد و بعد از ۴ ماه بلاتکلیفی بالاخره تکلیف مدیریت این باشگاه مشخص شد و رضا درویش مدیرعامل سابق سایپا ، به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس انتخاب شد.

انتخابی که حرف و حدیث های زیادی را به همراه داشت و خیلی ها از همان ابتدا مخالف آمدن درویش بودند.

در این بین شایعه ای صبح امروز منتشر شد که یحیی گل محمدی در صورتیکه مشکلات مالی پرسپولیس حل نشود ، بعد از بازی مقابل فولاد استعفا خواهد داد.

 

یحیی جایی نمی رود

گل محمدی به تازگی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده و به لحاظ مالی  هم قرارداد یحیی شرایط بسیار خوبی دارد. ضمن اینکه هیچ تیمی برای یحیی از پرسپولیس بهتر نیست و سرمربی موفق سرخ پوشان خودش هم علاقه ای به جدایی ندارد.

 

تحت فشار گذاشتن مدیرعامل  

به نظر می رسد شایعه استعفای یحیی گل محمدی از هدایت پرسپولیس بیشتر به خاطر تحت فشار گذاشتن درویش است و اینکه او بتواند هرچه زودتر مطالبات اعضای پرسپولیس را پرداخت کند و بودجه کافی را برای نقل و انتقالات در اختیار گل محمدی بگذارد.

 

پرسپولیسی ها درویش را تهدید کردند

یحیی گل محمدی بعد از کسب دو عنوان قهرمانی در لیگ برتر و بردن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا محبوبیت فوق العاده ای بین هواداران پرسپولیس پیدا کرده است.

پرسپولیسی ها هم بعد از اینکه شایعه استعفای یحیی مطرح شد، به شدت علیه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره جدید این تیم موضع گرفتند. هواداران افراطی پرسپولیس حتی مدیرعامل جدید تیم شان را تهدید کردند که هرطور شده خواسته های سرمربی پرسپولیس را انجام دهد.

 

درویش از پرسپولیسی ها فرصت خواست

اکثر بازیکنان پرسپولیس بعد از گذشت یک نیم فصل از لیگ بیست و یکم تنها ۲۰ در صد از قرارداد این فصل خود را دریافت کردند. در این بین چند بازیکن پرسپولیس حتی کمتر از ۲۰ درصد دریافتی داشتند.

در جلسه ای که بین درویش و اعضای پرسپولیس قبل از بازی مقابل فجرسپاسی برگزار شد، بازیکنان و کادرفنی گلایه های خود را به درویش انتقال دادند و مدیرعامل جدید پرسپولیس هم ۱۰ روز از بازیکنان و کادرفنی مهلت گرفت تا مشکلات را حل کند و پرداختی به آن ها داشته باشد.

گفتنی است حدود یک هفته از آن جلسه گذشته و فعلا خبری از پرداخت پول به پرسپولیسی ها نیست.

 

دایی سرمربی پرسپولیس می شود؟

همانطور که در بالا توضیح دادیم ، یحیی قرار نیست از پرسپولیس جدا شود ولی اگر یک درصد این اتفاق بیفتد، علی دایی جدی ترین گزینه برای جانشینی او خواهد بود.

دایی چندی قبل در گفت و گو با خبرورزشی صراحتا اعلام کرد مشکلی برای بازگشت به عرصه مربیگری ندارد و می تواند در هر تیمی کار کند.

اسطوره فوتبال ایران طی چند وقت اخیر، به خاطر فعالیت های اقتصادی  خود چند پیشنهاد از تیم های شهرستانی را رد کرد که آخرین آن تراکتور بود.

حال باید دید چه سرنوشتی در انتظار نیمکت پرسپولیس خواهد بود و آیا در کادرفنی این تیم هم تغییرات خواهیم داشت یا خیر.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید