آمار

امروز:
جمعه - 10 تير - 1401
ساعت :

ورزش

گوناگون

آقای طارمی، دربی تهران را دیدی!

 

خبرورزشی نوشت: دربی تهران یک بار دیگر نشان داد که سطح فوتبال ایران نازل تر از آنی است که بتوان از آن دفاع کرد.

 

دربی تهران آن‌قدر بی هیجان و کسل کننده بود که هواداران متعصب فوتبال را هم تا اطلاع ثانوی فوتبال زده کرد! الان اگر بگویند سه هفته دیگر پرسپولیس و استقلال مثلاً در جام حذفی باهم بازی دارند، هیچ کس خوشحال نمی‌شود و همه یاد همین نمایش زشت روز شنبه دو تیم می‌افتند.

 

چندی قبل وقتی اسکوچیچ به درستی گفت:" فوتبالیست‌های ایرانی تاکتیک پذیر نیستند و فوتبال ایران از نظر تاکتیکی هنوز کار دارد."

مهدی طارمی یک استوری گذاشت و مثلا از فوتبالیست های ایرانی دفاع کرد. عجیب اینکه عده ای هم کاسه داغتر از آش شده و در حمایت از فوتبال ایرانی به اسکوچیچ حمله کردند اما دربی تهران یک بار دیگر نشان داد که سطح فوتبال ایران نازل تر از آنی است که بتوان از آن دفاع کرد.

 

دربی تهران نمای کاملی از فوتبال ایران است و مربیان و بازیکنان دو تیم هرچه دارند در آن رو می کنند اما شنبه مشخص شد که بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس و استقلال در واقع هیچ چیزی برای عرضه ندارند و این نمایش زشت در حالی رقم خورد که تماشاگری هم در ورزشگاه حضور نداشت که بگوییم فشار تماشاگر باعث شد دو تیم احتیاط کنند و دست به حمله نزنند.

تعویض‌های دو مربی نشان می‌داد که از ابتدا به نتیجه صفر صفر راضی هستند و شادی فرهاد مجیدی در پایان دربی و صورت آرام یحیی که رضایت خاصی در آن دیده می شد، موید این ادعاست.

 

ختم کلام: حالا همه کسانی که منصفانه فوتبال را دنبال می‌کنند و اهل حاشیه و جنجال نیستند به حرف اسکوچیچ حرف ایمان آورده‌اند.

حتی اگر بپذیریم او مربی بزرگی نیست و برای تیم ملی ایران و لژیونر هایی که در اروپا بازی می کنند، کوچک است باز هم نمی توانیم از حرفش دفاع نکنیم.

حرف درستی که باعث شد طارمی بی دلیل علیه او جبهه بگیرد و کلی حاشیه برای تیم ملی ایجاد شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید