آمار

امروز:
پنجشنبه - 30 دي - 1400
ساعت :

ورزش

گوناگون

خیبر تیم قابل احترام در فوتبال کشور است/لیاقت صعود داریم

 

سرمربی خیبر گفت: تیمش لیاقت صعود به لیگ برتر را دارد.

 

عبدالله ویسی پس از پیروزی سه بر یک تیم خیبر برابر استقلال ملاثانی در هفته هشتم لیگ دسته اول جام آزادگان بیان کرد: بازی بسیار فنی و تاکتیکی از هر دو تیم را شاهد بودیم که سهم ما بیشتر بود و توانستیم با مسلط بودن در تمامی نقاط زمین بر رقیب بسیار سخت خود غلبه کنیم.

 

وی افزود: واقعا می‌توانستیم در این بازی گل‌های بیشتری بزنیم، حریف هم موقعیت‌هایی داشتند و می‌توانستند به گل برسند؛ در مجموع تیم ما برتر زمین بود.

 

ویسی تصریح کرد: استقلال را آنالیز کرده بودیم، نسبت به سال گذشته پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشتند و فکر نمی‌کردم این طور باشند.

 

وی ادامه داد: از آقای اشکش به عنوان یک برادر و دوست خوب انتظار دارم اگر تمرکزش را بیشتر روی مسائل فنی می‌تواند یکی از بهترین مربیان کشور شودو امیدوارم در ادامه راه تیمش موفق باشد.

 

سرمربی خیبر در ادامه گفت: از اینکه تیم ما را متمول و یکی از مدعیان اصلی صعود می‌دانند خوشحالم. هزینه‌هایی که دکتر عبدی انجام دادند را به فال نیک می‌گیریم.

 

ویسی تاکید کرد: خیبر تیمی متمول و قابل احترام در فوتبال کشور است و باید مسیر خود را که همان صعود به لیگ برتر بوده با بازی‌های قابل قبول ادامه دهیم.

 

وی یادآور شد: امیدواریم روند خوبی داشته باشیم و به آنچه هدفمان هست و لیاقت آن را نیز داریم برسیم.

 

سرمربی خیبر در خصوص جداشدنش از این تیم در انتهای فصل گذشته و اینکه این بار نیز این کار را در صورت پیشنهاد از سایر تیم‌ها انجام خواهد داد یا نه این طورپاسخ داد: به هیچ وجه این کار را نخواهم کرد و به هیچ وجه بداخلاقی نمی‌کنم، پایان فصل از خیبر جدا شدم و اگر کدروتی بود اصلا نمی‌آمدم. اگر بهترین تیم ایران و آسیا هم سراغم بیاید اینجا می‌مانم.

 

ویسی با اشاره به اینکه تیمی که عاشوری بست بسیار قابل احترام است، گفت: برای من بازیکنانی که خوب باشند بسیار مهم هستند و از آنها استفاده خواهم کرد و بومی بودن و نبودن برایم فرق نمی‌کند و همه ما یک تیم هستیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید